Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Szerintem elég hülyeség. <. <"

Figyelt kérdés

2-3 évvel ezelőtt álmodtam ezt először, azóta tavaly is visszatértek többször és még ebben az évben egyszer! <w<" Eléggé furcsának találom és már nagyon izgat, hogy mit jelenthet... ˘^˘ (az sem biztos hogy van jelentése <.<)

Szóval azt álmodom, hogy Ecsegen(ott lakom <w<) megyek a Pékségbe este vagy hajnalkor(nem tudom megállapítani) kenyeret venni, majd felnézek az égre és látom, hogy a bolygók lejönnek és megtámadják az embereket <.<" majd visszaszaladok és az egyik oszlopra felugrok, majd elkezdek repülni...xD


Szóval ehhez no comment! :D Ha már csak így visszagondolok rá, akkor is elkap a nevetés! :DD Amúgy lehet, hogy nem a Pékségbe tartottam, hanem a buszmegállóba (ugyanott van :) ) és lehet, hogy ebédet akartam magamnak venni reggelről xd Remélem, hogy sok normális választ kapok! :) Előre is köszönöm! ^^


14/L



2014. márc. 13. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen túl sokszor nézted meg a Függetlenség napja című filmet. Nekem is voltak olyan visszatérő álmaim, hogy vámpírok üldöznek. Szerintem nem jelent semmit. Szóval ne gondolkozz ezen és majd elmúlik. Valószínűleg jönni fognak olyan válaszok, hogy a reptoid inváziót láttad. Ne foglalkozz ezekkel az elmebetegekkel. ;)
2014. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hehe.. köszi a választ! :) Amúgy még egyszer sem láttam azt a filmet <w<" De gondolkoztam rajta és eszembe jutott hogy kiskoromban sokszor néztem a Kémkölykök 1. részét és lehet hogy ez miatt volt! :D (ha jól emlékszel volt egy hasonló részlet) Még egyszer köszi! :)
2014. márc. 13. 15:44
 3/12 anonim válasza:
100%

Mi ez az iszonyat sok smiley?

Roppant zavaró..

2014. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
72%
Mit zavar az téged? :D Mindjárt írok én is párat xD Akarsz :)
2014. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
72%

Mit zavar az téged? :D Mindjárt írok én is párat xD Akarsz? :)

Szerintem nincs jelentése :D

2014. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
84%
Nem tudtam a történetre figyelni, mert elvonta a figyelmemet ezeket az idegesítő smiley-k. 14 vagy ideje ezekről leszokni!
2014. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem <.< ez azt jelenti >.< :DD, hogy nagyon szereted ˘^˘ :D <w< a smiley-ekat, :DD <33, ami kicsit irritáló <.<" :DD is tud lenni. <333 :DD ˘^˘
2014. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Komolyan, nagyon irritáló tud lenni...
2014. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy 8-10 éves gyerektől meg is értem, ha ezt "menő"-nek találja, de 14 évesen az ember lehetne picit érettebb is, minthogy 10 mondatba belerak 25 smiley-t.
2014. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez aranyos xD

Bár az igazat megvalva én sem rudtam figyelni a történetre a sok smileytől. Sőt, a szmájlik nem is kapcsolódnak itt az íráshoz...

2014. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!