Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban átélt dolgok a...

Az álmomban átélt dolgok a valóságban is ilyenek?

Figyelt kérdés
Tehát pl. egy zuhanás, vagy az érzés halál előtt ugyanolyan érzés a valóságban mint az álomban?

2013. dec. 16. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit már a valóságban is megtapasztaltál, azt az álom le tudja utánozni. Amit még nem, azt csak kitalálja, hogy milyen lehet. Például én sohasem tudod fegyverrel normálisan lőni egy álomban. A való életben sem használtam még. De a rendőr unokatestvérem álmodik élethű lövésekről. Vagy nincs jogsim, soha nem vezettem még autót. Ha álmomban kocsiba ülök az egyáltalán nem úgy működik,mint egy valódi.
2013. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy álmomban soha nem fáradok el, ha futok. Pedig a fáradság érzését ismerem. Van, hogy futok egy csomót álmomban, közben az jár a fejemben, hogy de jó is ez, majd rendszeresen csinálom... Aztán felébredek.
2013. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira durva dolog ez az álom.. pl zuhanás közben ez a hihetetlen, leirhatatlan nem is tudom, semmihez nem fogható félelmetes érzés. Nagyon kemény.
2013. dec. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!