Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Múlt éjszaka nagyon rosszat...

Múlt éjszaka nagyon rosszat álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
-Tegnap mentem haza suliból és a pályaudvaron láttam egy nagyon ijesztő 28 év körüli férfit. Aki szerintem kicsit dilis volt. A nézése is minden. Meg nagyon sovány volt. Amikor felszállt a buszra pont odaült az ablak mellé és pont rámnézett. Nagyon megijedtem és elkaptam a fejem. De tök ilyesztően bámult.- Na és azt álmodtam aznap éjjel, hogy éjszaka az erdőbe az a hapsi üldöz egy bicskával. Ez mit jelenthet.

2013. nov. 9. 15:23
 1/4 A kérdező kommentje:
ha majd megint látom a telefonommal lefényképezem úgy h ne lássa, akk majd megmutatom....
2013. nov. 9. 15:27
 2/4 anonim ***** válasza:
SEMMIT nem jelent az ég világon! Megijedtél tőle, annyira, hogy a tudatalattidba belerögzült és vele ámodtál! És mivel rossz tapasztalatod volt vele, így csak rosszat is álmodhattál vele! Csak 1 álom volt! :)
2013. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bélgázok
2013. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez csak azért van mert nagyon megilyedtel tőle és nagyon rákoncentrálsz és ezért álmodsz vele

Nem kell félni ;)

2016. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!