Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az ha egy...

Mit jelenthet az ha egy bizonyos épület visszatérő álomként jelenik meg nálam?

Figyelt kérdés
... még nem láttam élőben sose azt az épületet, nem tudom hol lehet vagy hogy létezik e, de valami olyasmi kinézete van mintha valami orvosi szanatórium lenne kívülről, belül pedig színház vagy valami ilyen zeneművészeti épület...

2013. nov. 5. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Az az épület az azóta bezárt OPNI. Az, hogy vele álmodsz, illetve, hogy jelentőséget tulajdonítasz neki, azt jelenti, hogy nagy kár volt bezárni, mert lenne rá igény.
2013. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is sok épületről szoktam álmodni,kastélyokról,kórtermekről,sok esetben visszatérő álomról van szó.Én ilyenkor mindig arra gondolok,hogy az előző életemből bukkannak fel ezek a helyszínek,mert oylan érzésem van,mintha már jártam volna ott...
2013. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!