Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a félelmetes álom mit...

Ez a félelmetes álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

nem szoktam furákat álmodni, mindig az aktuális dolgokkal, amiről aznap beszéltünk vagy ilyesmi, viszont most furát álmodtam, amit nem szoktam, ráadásul félelmetes is és valahogy egész nap ezen jár az eszem.

a kutyámmal álmodtam, és egy ismeretlan macskával is akit néha kiscicának láttam néha macskának, hogy a kutyám barátja pedig én ezt nem akarom, és próbálom kiüzni a szobából, viszont ő mindig a fenti polcos szekrénybe bújik be ahol én látom őt (ismeretlen szobával álmodtam, vagyis inkább fürdőszobával). próbálom ütni verni de nem érem el teljesen és a kutya is védi, meg a macska is karmol kifelé végül kijebb esik és én fogom és a földba csapkodom addig amíg elpusztul.. borzalmas álom és nagyon bánt mintha tényleg ilyet tettem volna és feldúlt voltam úgy is ébredtem. szeretem a cicákat bár a kutyákat jobban, de soha nem bántanék semmit és senkit sem. miért álmodhattam ezt? van valami jelentése? nem néztem ilyen filmet, nem is volt ilyen hír, ilyesmiről szó, macskát sem láttam már napok óta.. akkor miért? annyira rossz érzés ez...


2013. okt. 25. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudat alatt harcolsz valamiért, amit tudod, hogy nem lenne szabad megtenned. Vagy valaki más akadályoz meg téged egy fontos dologban. Lehet, hogy titkolni valód van és félsz, hogy kiderülhet. Erre teljesen pontos választ egyedül te tudsz adni, hogy mit jelent az álmod. Én csak próbáltalak elindítani. Remélem segítettem, jó fejtegetést.
2013. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdetleges dühkitőrés!
2013. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez csak annyit jelent hogy 2 nap mulva valaki be fog dobni egy penészes rántotthúst a nagyanyád nyolcvanadik emeleti lakásának spajzablakán
2014. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!