Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy valami...

Azt álmodtam hogy valami történt a szememmel, és hogy ömlött belőle a vér. Aztán eláltt de belenéztem a tükörbe és a fehér részen még vércsík volt. Ezmiez?

Figyelt kérdés
És álmodtam egy olyat is hogy magamat láttam kívülről aludni.mit jelentenek?

2013. okt. 1. 21:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Mostanában nem néztem horrort!
2013. okt. 1. 21:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mindket szemedbol omlott a ver, vagy csak az egyikbol ?

az alom utalhat a harmadik szem-re is - az ebredezhet.

a ver az eletet szimbolizalja.

milyen erzelmek fuzodnek az alomhoz, ez szerint probalj tajekozodni.

2013. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ccsak az egyik szememből.
2013. okt. 2. 06:12
 4/5 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:
100%

Ömm.. Álmodban nem voltál véletlen egy Mangekyo Sharingannal rendelkező Uchiha? És véletlen nem az Amaterasut használtad? :)

(Bocsi, nem akarok köcsög lenni, de ezt nem akartam kihagyni..ha gond, hogy ezt írtam töröld..)


Amúgy nem tudom mit jelenthet..Az meg, hogy magadat látod aludni, az lehet, hogy valami olyasmi, mintha álmodban kilépne a lelked a testedből és így látnád az alvó énedet álom képében. Ez a véleményem erről, nem hinném, hogy hasznosat mondtam, de na..:P

2013. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondtak csúnyábbat is már nekem :D
2013. okt. 2. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!