Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy par honappa...

Keri monika kérdése:

Mit jelent az hogy par honappal ezelott meghalt papám meg jelenik az álmomba?

Figyelt kérdés
Ugy volt hogy tesom, anyu es en kint voltunk a konyhaba nyar volt anyu sutotte a hust es kozbe beszelgettunk. Papa meg be kukucskalt a szunyog halon es bejott ugy mint ha nagybattyamektol jott volna es aztan mosolyogva ranknezett mi el kezdtunk sirni mert tudtuk hogy papa mar nincs koztunk. Ki jott tesom baratja a szobabol ( papa es tesom baratja nagyon joba voltak)es papa nyakaba borult es meg puszilta es utana papa mondta hogy azert jott hogy el bucsuzzon es hogy azert az en almomba van mert tudja hogy en mindig foglalkozok az almaimmal es hogy adjam at a tobbieknek is hogy szeret minket es vigyazni fog rank :'( es ennyi nem tudtam megszolalni :'( sirva ebredtem

2013. okt. 1. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudtad még tudat alatt túltenni magad rajta :-(
2013. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még mindig hiányzik neked a papád, és sokat gondolsz rá.
2013. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egy ismerősöm most 50 körül van, és régebben két fia volt, de az egyik meghalt tizenévesen egy autóbalesetben. én is meglepődtem azon amit mondott, nem csak veled van ez. elmesélte kb. egy hónapja hogy miután meghalt a fia, folyamatosan vele álmodott két hétig. elmondása szerint egyik álomban sem történt semmi, mármint nem mentek el otthonról, stb. hanem beszélgettek. és tisztán emlékezett mindenre amit az álmában mondott a fia. szerintem ez nagyon szép. azt mondta, az első álmában csöngetett valaki, kinyitotta a kaput és a fiú sétált be egy 'szia anya' köszönéssel, majd leültek, és beszélgettek, hogy mi legyen a halála után. a fiú elmagyarázta hogy hiányozni fog neki, meg hogy mennyire szerette, az anya szintén, de ezt két héten keresztül minden álomban. aztán az utolsóban elköszönt és ugyanúgy, semmi ölelés nélkül kiment a kapun egy 'szia anya' köszönéssel. az ismerősöm nem szokott hazudni, nem is őrült, egy normális, ötvenes, fitt nő és az egyik legjobb barátja a családunknak.
2013. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Az utolso kommentelonek: szerintem oriasi orom lehet egy anyanak hogy a szeretett lanyat halala utan az almaban latja es beszelhet vele utoljara es szerintem ez nem veletlen. Vissza tert elbucsuzni.

Papamnak is hirtelen halala volt .. Egy nagyon fitt 53 eves ember volt. De mindenki szerint ugy jott el otthonrol (erdelybol magyarorszagra) hogy tobbet mar nem fog tudni vissza menni :( mindenkinek ezt mondogatta es mindenkitol elbucsuzott pedig azt nem szokasa.. Mert csak az unokait jott meglatogatni.

2013. okt. 6. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!