Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanába Rémeket álmodok....

Mostanába Rémeket álmodok. Miért? (Több lent)

Figyelt kérdés

Pl azt álmodtam hogy a fiútesómmal és a lány tesómmal megyünk egy házba.Abba a házba huhogásokat hallottunk aztán megjelent egy szellem de mindig azt mondta kill you vagyis megöllek titeket.Aztán felkeltem de az is álom volt.Mert a lánytesóm bejött a szobánkba(De egy szobába aluszunk)és odaadott egy füzetet.Abba beleolvastam és egy halál fej volt.Ami hirtelen kijött a füzetből és előttem röhögött xD hülye álom de ez volt.

Aztán a másik álmom hogy én átmegyek a barátnőmhöz de ő neki le kellet menni boltba azt mondta várjak addig ott az otthonukba. 5 perc elteltével visszajött de nem úgy beszélt mint ami za átlagos hangja.Azt mondta hoztam kést.Megkérdezem minek?Azt mondja megölni téged és belém szúrja xD ez is eléggé őrült álom de ez volt.Estleg tudjátok mit jelent ez?



2013. aug. 11. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez az elviselhetetlen meleg teszi. Én is eléggé furcsákat szoktam álmodni, bár nem ilyen kategóriában. Sok horrorfilmet nézel? Esetleg azok miatt is lehet.
2013. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mostanában nem de 1 2 hónapja néztem 6 éves koromban is sűrűn néztem és soha nem volt rémálmom.
2013. aug. 11. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álmokban ne keress értelmet. Nem egyéb az mint a közelmúlt történéseiből, hallott, vagy TV-ben látott eseméynekből, esetleg elképzelt dolgokból összeollózott video. Ne egyél lefekvés előtt legalább három órával, akkor is csak valami könnyűt, így elkerülehtők a rémálmok.
2013. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sajtugynok ***** válasza:
Na velem még nem történt ehhez hasonló,de nem tudom igazándiból hogy mi okozhatta. Passz... Ha lesz egy kis écám akkor majd adok valami értelmesebb választ :-)
2013. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oks koszi (:-)
2013. aug. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!