Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jól értelmezem?

Sajt089 kérdése:

Jól értelmezem?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam álmodni egy ismerősömről. Nagyon szimpatikusnak tartom és akár többet is el tudnék képzelni mint barátság így lehet csak a vágyamat vetítem ki, szerintetek mit jelenthet?

Az álom: Közölte ez az ismerősöm, hogy a szívemben (konkrétan a szervben) van egy aranygyűrű ami mindenképpen kell neki. Nem volt erőszakos, kedves és magabiztos volt. Mondtam neki, hogy egy ilyen műtét elég kockázatos és nem tartom jó ötletnek, de láttam hogy nagyon kell neki és végül megnyugodtam és beleegyeztem abba hogy nekiadjam. Konkrét műtétre, mellkas feltárásra nem emlékszem csak arra hogy boldog voltam és örültem hogy odaadtam neki mert láttam hogy ő is boldog hogy megkaphatta és sokat jelent neki.

Nos ezt az álmot sokféleképp vezettem már le. Kíváncsi vagyok külső ember hogyan tudná értelmezni. :)



2013. máj. 29. 01:22
 1/9 anonim válasza:

A lány lehet a másik feled! Az álmod azt jelképezte, hogy a làny benned találja meg azt amit keres, és te sem voltál ellenére!

Próbálj kialakítani vele kapcsolatot! Hátha!:)soksikert

2013. máj. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló! Szerintem a kedves kérdező a lány, ha nem csal a megérzésem. :)Ami azt illeti egy ilyen álom lehet a vonzalom miatt is, de ez inkább azt jelenti, hogy a fiú akarhat tőled valamit, amit gesztusaival kimutat, de csak a tudatalattid észleli. És így tudatja veled. De ez csak az én elméletem.
2013. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, valóban én vagyok a leány :) bár ez nem derül ki a fentebb írottakból, szóval én vagyok a "ludas". Hát kedves kommentelők, igen! Én is azt érzem, hogy ez nem véletlen és kicsit meg vagyok rettenve mert sok álmomban szerepel a srác. Igazából csak látásból ismertem őt és kb 1 hónapja álmodtam róla ami azért érdekes, mert nem volt semmi előzménye vagy oka. Az álom: a tesco közepén ordibálunk egymással arról, hogy a baby kajákban van e tartósítószer vagy sem O.o...nem értettem ezt az álmot. Annyira furcsállottam, hogy pont ő szerepel az álmomban, hogy estére megérett bennem a gondolat és írtam neki, hogy mi újság vele és megemlítettem az álmot. Beszélgetni kezdtünk és mondta, hogy ha van kedvem fussunk össze mielőtt elutazna (külföldön él). Szóval érdekes egybeesés az is, hogy pont akkor álmodom ezt mikor ő épp itt van és ráadásul felhozza, hogy találkozzunk. A találka után pár nappal megint szerepelt az álmomban : összefutottam vele a reptéren véletlenül és volt egy kislánya, egy csecsemő. Mikor megkérdeztem hogy hívják kiderült, hogy úgy nevezte el ahogy én akarom a lányomat. Már az álmomban felháborodtam, hiszen senkinek nem említettem milyen gyerekneveken gondolkozok. Ezt is megemlítettem neki humorosan, erre jött a nagy megdöbbenés. Kérdezte hogy ezt mégis honnan veszem mert hogy ezt a nevet már évek óta kitalálta és hogy honnan van az infóm. Na hát lehidaltam...ez után kiderült hogy nem csak a lánynév egyezik de a fiú is. Szóval ő is ugyan arra a két névre gondolt. Persze csak ráztam a fejem hogy ilyen nincsen. Arra is gondoltam, hogy csak viccel, vagy ugrat és jót kacagott a markába de erre semmi oka...szóval nem tudom mit gondoljak. Lehet ő az igazi? Mi a véleményetek az álmokról? Vagy csak a tudatalattim tréfája? Lehet annyira akarom ezt a srácot hogy ezt az egészet én teremtettem meg ?
2013. máj. 29. 23:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elme sok dolgot tud, ami valójában lehetetlen. Viszont az, hogy többször is álmodsz a fiúval, az jelenthet valamit. Biztosan tetszik neked, ez szerintem alapdolog. Az pedig, hogy vele álmodsz csak azt jelentheti, hogy olyannyira mélyre tudott ez a gondolat az elmédben hatolni, hogy már-már lassanként csak vele tudsz álmodni. Én személy szerint nagyon örülnék, ha egy lánnyal álmodnék rendszeresen, úgy ahogy Te is... élvezd ki ezeket az álmokat, ezeket senki nem foglya tudni elvenni tőled. :)

A 2. válaszoló voltam

2013. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oh jajj. akkor lehet ez csak a tudatalattim játéka valóban? :/
2013. máj. 30. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
A valódi kérdés szerintem ott van, hogy te is be tudsz-e lépni az ő álmaiba. Próbáld meg! Aztán az éber valóságban kérdezz rá, sikerült-e!
2013. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hogyan léphetek be az ő álmába?
2013. máj. 31. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt erről egy kedves kis film... Eredet volt a címe. Ott tudatos álomban mentek bele az illető agyába. Csak ugye valóságban nem tudom, hogy létezik-e ilyen technológia. Viszont ott van még az asztrálutazás, ami lehet, hogy csak kitaláció, bár ki tudja? Meg lehet próbálni, de csak óvatosan :)
2013. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az agykontrollban is lehet küldeni üzeneteket egy másik személynek...lehet kipróbálom rajta, csak meg kéne fogalmazni, hogy mit is akarok neki üzenni, hiszen annyi mindent mondanék neki :)
2013. jún. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!