Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában...

Miért álmodok mostanában fegyverekkel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben meg sem tudom számolni, hányszor álmodtam arról, hogy lövöldözök.

Nem nem nézek ilyen filmeket, meg nem is jár az eszembe ilyesmi.


2013. ápr. 15. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán valami eltitkolt támadási vágy?

Vagy szerintem félsz valamitől, és álmodban így rendezed le a dolgokat.

Én is sokszor álmodok fegyverrel, de nem én lövöldözök, hanem engem szoktak meglőni mindig.

2013. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Agresszió, düh, sértettség, megalázottság, meg nem értettség, bármilyen frusztráció (akadályoztatottság egy cél elérésében), tisztelet hiánya veled szemben, stb.


Ezek közül bármelyik lehet, ráadásul lehet, hogy tudalatt működik, és nem is fogod tudni, melyik illik rád. :(

2013. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
** tudalatt = tudat alatt :)
2013. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Düh, sértettség, megalázottság van bennem egy régebbi dolog miatt, de akkoriban nem jelentkezett csak az utóbbi időben tapasztalom ezt.
2013. ápr. 15. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoztál mostanában azon,hogy milyen jó lenne bosszút állni azon a személyen,aki megalázott,sértegetett téged?
2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fanni te vagy az? :D:D Barátnőm is azzal álmodik,mióta telebeszélem a hülyeségeimmel a fejét. :D
2013. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kosaras Attila válasza:

Lehet este colát iszol

.

2013. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!