Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez a személykavarodás...

Mi ez a személykavarodás álmomban?

Figyelt kérdés

Már másodjára álmodok hasonlót, az elmúlt 1 hónapban. Elsőnek egy fiúismerősömmel álmodtam, láttam egy szobában, kellemes hatással volt rám, azon godolkoztam, hogy hú mennyit változott, amióta találkoztunk. Nem is értettem, hogy hogyan. Rémelett az eredeti képe is, de mondom oké. Mikor felkeltem rájöttem, hogy a szobában látott srác, egy volt otársam volt, akinek pedig álmomba hittem, pedig egy frissebb ismerősöm, de ott azt hittem ő az.

Ma megint volt egy hasonló álmom. Egyik friss ismerősömmel beszélgettem, valami naplót kerestünk. Ő legyen mondjuk, Éva. De mikor ránéztem, egy általánosiskolai osztálytársamat láttam. De továbbra is azt hittem, hogy ő Éva. MAjd megtaláltuk a képeket amiket kerestünk, egy középkorú, és egy idő néni volt rajta, akik hasonlítottak. Mondtam, hogy hopp de hasonlít rád az anyukád, éa a mamád. De közben ébren, vagy lehet már álmomban is tudtam, hogy egy középsulis otársamra hasonlít, nem Évára.

Teljes képzavar :D .. nem értem mit jelenthet ez xD.

Szerintetek? Remélem valamennyire érthetően sikerült leírnom :).


2013. ápr. 10. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csak annyi, hogy emlékeztetnek a friss kapcsolataid a korábbi kapcsolataidra, ill. hasonló érzést adnak, ezért az agyad asszociál rájuk.
2013. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy kicsit zavaros :)
2013. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!