Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért álmodok vele?

Mért álmodok vele?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki bejön nekem, és mindíg vele álmodok és mindíg olyat, hogy együtt vagyunk, járunk stb és mindíg úgy fáj de még akkor is vele álmodtam, mikor 3 hónapig nem láttam. Ez nagyon fáj és nem tom miért van ez.

2013. febr. 26. 21:07
 1/2 anonim válasza:
Mert gondolsz rá, és ott motoszkál a tudatalattidban.
2013. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert tetszik,kedveled,lehet már szereted is.Már 5123131 alkalommal elképzelted magatokat együtt,rá gondolsz stb...

Ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni,mondd meg neki hogy szereted,vagy felejtsd el.

Ne halogasd a dolgot,mert csak rosszabb lesz!A következő alkalommal amikor látod,menj oda hozzá és mondd el neki.Ne várj,ne gondolkodj,menj oda és rögtönözz!Ha halogatod,van időd gondolkodni és lebeszéled magad a dologról.


Ezt persze egy alkalmas pillanatban kell megcsinálni,nem akkor amikor 23 ember van még körülötte...Hívd ki sétálni,csináld úgy,hogy együtt menjetek haza az iskolából,vagy bármi.Legyél kreatív!

2013. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!