Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek van jelentősége?...

Szerintetek van jelentősége? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban álmodom azt, hogy meghalok.. Van okom aggódni?? Az utóbbi 1 hónapban harmadjára álmodtam ezt..

2013. febr. 16. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az eljövendő apokalipszis előhírnöke az álom.
2013. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor senkinek nem jut eszébe beütni a híres - neves Google-be a következőt?


- A halál álomszimbólum jelentése. Szimbólumok - halál jelentés --


Ezerféle variáció van, de szerintem erre is kiadja. - Halál - jelentés - álom -


Tudtommal az álmaidban a jelenlegi dolgaid jelennek meg szimbolikusan.

2013. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A google és az összes álomszótár általánosít, pedig az álombéli szimbólumok valódi jelentését csak Te tudod. Épp ezért én mindig magamnak fejtem meg az álmaimat.


Nem lehet, hogy egy korszak, vagy bármi fontos véget ér az életedben, amit esetleg sejtesz? Vagy hogy félsz valaminek a végétől?

Ha nem, akkor számodra mit jelent a halál? Egyébként mindegyik szimbólumnál érdemes megkérdezni magadtól, hogy számodra mit takar, mire utalhat az életedre nézve; nálam pl. ez az álomfejtés alapja. Nem biztos, hogy azonnal rájössz a megfejtésre, néha kell egy kis - vagy kicsit több - idő, de előbb-utóbb be szokott válni.


Ja igen, és azt is hozzátenném, hogy néhány felfogás szerint a halál nem a vég, hanem épp ellenkezőleg, egy új kezdet. :)

15/L

2013. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halál változást is jelenthet, nem feltétlenül azt hogy meghalsz.
2013. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!