Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodom,...

Mit jelent ha azt álmodom, hogy végre ráveszem az ofőmet, hogy elmondja mi a betegsége ami miatt sokat hiányzik?

Figyelt kérdés
A baj csak az, hogy mire felkelek nem emlékszem arra, hogy mit mondott csak arra, hogy könnyes a válla a sírásomtól...:(

2013. jan. 31. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy baromira foglalkoztat és ezt dolgozza fel az agyad éjjel.
2013. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen.... Ez igaz. De miért nem emlékszem arra h mit válaszolt? :/ Nagyon aggódom miatta mert sokat jelent nekem és szeretem.
2013. jan. 31. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor tőle kérdezd meg, ezt megálmodni nem fogod. Valószínűleg azért "felejted el", mert te magad sem tudod.
2013. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg azért "felejted el", mert te magad sem tudod."


Ez így van. Az álmodban minden szereplő pont annyit tud, mint te magad, szóval valószínűleg semmit nem válaszolt álmodban ő sem.

2013. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nekem kellene oda állnom elé de nem tudom hogyan. Csak nem kérdezhetem meg tőle h vett-e tartós tejet :)
2013. jan. 31. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha osztályfőnököd van, az azt jelenti, hogy nagyon fiatal vagy még, így nem hiszem, hogy zokon veszi az esetleges tapintatlanságot, de megkérdezheted tisztelettel is: "Tanárnő/úr minden rendben van önnel? Sokat hiányzik és ez engem aggaszt, nyugtasson meg, hogy nincs komolyabb baja"
2013. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17vagyok. De egyszerűen nem merek odamenni. Pedig nagyon jóba vagyunk de ez a téma nagyon nem megy nekem...:/
2013. jan. 31. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:

17 évesen azért azon túl kéne lépni, hogy "nem merek odamenni". Én is voltam jó viszonyban tanáraimmal és simán beszélgettem velük ilyesmiről.


Ha pedig végképp nem megy, akkor ne feszegesd, felejtsd el. Így nem lehet rajtad segíteni.


21

2013. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utosó: igazad van :) Oda fogok állni és megkérdezem tőle. Biztosan nagyon jól fog esni neki :) Ha ledig nem kapok választ majd kedves és megértő leszek ^^
2013. jan. 31. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, ez a beszéd! :) Sok sikert!
2013. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!