Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy már két...

Mit jelent az, hogy már két napja azt álmodom, hogy meghal?

Figyelt kérdés

két napja álmodom ezt.elsőnap meghalt álmomban, de mamám élt,pedig a valóságban ő már meghalt.második éjszaka álmomban láttam,hogy tatám hív telefonon,de nem vettem fel.vissza hívtam és egy ismeretlen hang azt mondta,hogy meghalt visszakérdeztem,de semmi válasz utána elmentem hozza,de senmit nem találtam ott.a telefonom megknt megszal és egy éles skivítáy hallatyzodik.

mit jrlenthet ez az álom?


2013. jan. 16. 09:10
 1/2 anonim válasza:
Szerintem annyira félsz tőle, hogy elveszíted őket, hogy már tudat alatt is csak erre tudsz gondolni :S
2013. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudtam pontosan kivenni azt, hogy ki halt meg és ki él még a mamád vagy a "tatád", de akárkiről álmodod azt, hogy meghal, valójában azt jelenti, hogy Te tartasz, félsz nagyon attól, hogy meghal, illetve történik vele valami, elveszíted. Ez tapasztalat. Nem jelent semmi mást, ne gondolj bele olyanokat, hogy történni fog vele valami, megálmodtad, stb. Ha jól vettem ki, mamád már elhunyt, ezért félsz attól,hogy elveszíted a másik szülődet/nagyszülődet, akiről szó van. Ha van rá időd és lehetőséged, keress fel egy pszichológust, aki segít kicsit az aggodalmaid feloldásában, mert ez súlyossá válhat.
2013. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!