Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban gyermekem születik...

Álmomban gyermekem születik minden hónapban mielőtt meg nem jön a menstruációm. Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés

Sosem 28 napos a menstruációm, váltakozik, általában 30-36 napos. Minden menstruációt megelőző éjjelen azt álmodom hogy fiam születik, innen tudom, hogy aznap meg fog jönni. Máskor is előfordul hogy gyermekkel álmodom, de az nem az enyém.

Miért álmodom ezt? És miért mindig kisfiú születik? Egyébként minden hónapban a gyerek egyre jobba hasonlít a barátomra :D

Mással is előfordult már ilyesmi?

Köszönöm!

18/N


2012. dec. 2. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
És amúgy minden rendben köztetek?
2012. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 melibaby válasza:
talan mert annyira szeretnel mar tudat alatt gyereket,én a gyerekek szuletese elott almodtam ilyet es ra par napra megszuletett
2012. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első! Igen, minden rendben, négy és fél éve vagyunk együtt. Miért kérded?

Kedves második! Szeretnék egyszer gyereket, de most nagyon nem. Csak azt nem értem, hogy miért álmodom pont akkor, hogy gyerekem születik, amikor megjön.

2012. dec. 2. 18:32
 4/10 anonim válasza:

A hormonjaid jászanak :)

én meg amikor megjön, szinte mindig a szülés témákat bujom, nagyon érdekel minden, nagyon szeretnék babát pár év múlva, és amikor megjön, ez kindig jobban előtör. :)

szintén 18/L, 4 éve kapcsolatban.

2012. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, mit ne mondjak, utálom a hormonjaim hülye játékát, állandóan szórakoznak az idegeimmel :D
2012. dec. 2. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan már alvás közben görcsöl a hasad, és ez jelenik meg álmodban.
2012. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, lehet!

Tetszik, hogy a tudatalattim, úgy összekapcsolja a kettőt :P

2012. dec. 2. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Minden menzesz egy kihagyott lehetőség a teherbeesésre, a babára. Tulajdonképpen egyfajta gyász a nőnek (tudat alatt), hogy elvesztett egy lehetséges babát.
2012. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szóval a tudatalattim már tudja, hogy elúszott a lehetőség, ezért álmomban váltja valóra az álmát! De drága :))

Köszönöm szépen! :)

2012. dec. 3. 21:53
 10/10 Zsizsik666 ***** válasza:

Én nem szeretnék évente 12 gyereket xD Szerintem a tudatalattim sem képzeli azt, hogy tehén vagyok, és menstruáció helyett mindig fialnom kéne, meg inkább a vemhességet kellene választanom. emberek vagyunk, szerintem jó hogy megvan rá a lehetőség, hogy ne kelljen egész életünkben kölykedzeni:D

Am. én is ugyanezt álmodom, mielőtt megjön, de azért, mert felpuffad előtte a hasam és fáj is, görcsöl éjszaka, gondolom innen jön az álmomban, hogy szülök, a fájdalmak, és a pufadás miatt.

2012. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!