Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tényleg baj az, ha nem álmodik...

Tényleg baj az, ha nem álmodik az ember?

Figyelt kérdés

Viszonylag ritkán szoktam álmodni és akkor is csak foszlányokra emlékszem az álmomból. Hamar el is szoktam felejteni. Azt hallottam, ha valaki nem szokott álmodni az gond és jobb ha felkeres egy orvost.

A másik dolog amit hallottam, hogy minden este álmodunk csak néha elfelejtjük amit álmodtunk.



2012. nov. 14. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert jobban alszik.
2012. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Dehogy gond!Az álomtalan alvás azt jelzi,hogy teljesen elcsendesedik az elméd és nem gyárt a pihenés idején történeteket!


Kipihenten ébredsz vagy nem?Ez a valódi indikátor!

2012. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem baj, én vagy féléve egyszer sem álmodtam... Jobb is ez így, legyél inkább álomfejtő! :D, aki nem tud álmodni, az fejteni tud.
2012. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy mennyit álmodsz,ha nem zavar.Én az ellenkezője vagyok,akár 5-8 sztorit is álmodok éjjelente s mindre emlékszem reggel,de nem zavar s nagy jelentőséget sem tulajdonitok ezeknek.
2012. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
inkább az az esélyesebb, h álmodsz, de nem emlékszel rá, h mit álmodtál. semmi gond nincs ezzel, nem kell aggódnod
2012. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet az van, hogy egyszerűen elfelejtem. Nem zavar, főleg most, hogy tudom, hogy semmi gond nincs ezzel.
2012. nov. 14. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ember átlagban napi 6-8-szor álmodik az éjjel.


Olyan nincs, hogy nem álmodsz (kivéve persze bizonyos betegségeket, de erröl tudnál ha benne szenvednél), ez elég nagy téveszme.


Amúgy meg szükség van az álmodásra, olyankor rögzülnek az emlékek is pl. Az agyad pedig ugyan úgy pihen ilyenkor is, mint mélyalvásban.

2012. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Ön józanabb a kelleténél. Menj egy helyi asztrálkocsmároshoz és orvosold a problémát mielébb.


László jósnő

2012. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bizony, Veronikának van igaza. Olyasmi nem létezik, hogy nem álmodsz, maximum nem emlékszel. Egyébként teljesen normális.
2012. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nagyon ritka (és egyébként rendellenességre utal), ha valaki nem álmodik. Viszont az álmoknak csak egy-egy töredékére emlékszik az ember. Egy éjszaka során akár 5-6-szor is álmodhat, de gyakran csak az utolsót jegyzi meg. Ébredés után még annak is a 90%-át az agy kidobja.
2012. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!