Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az amikor álmomban...

Mit jelent az amikor álmomban két ismerősöm csókolózik?

Figyelt kérdés

Az egészet úgy kell elképzelni, hogy még azt is tudtam hogy az iskolán belül (mert az iskolában volt) pontosan tudtam hogy melyik teremben és melyik padban ülök. És van egy barátnőm akinek bejön egy srác, már lassan 2 éve, és pont előttünk (mert a barátnőmmel ültem egy padban) ültek, és egyszer csak arra lett mindenki figyelmes (azok közül akik bennt voltak a termeben, mert még nem csöngettek be), hogy elkezdtek csókolózni, mindenki éjenzett meg minden, aztán felébredtem. Ezt megelőző este pedig pont erről beszélgettünk a barátnőmmel.


Remélem érthető:)


2012. nov. 3. 00:44
 1/4 Malats ***** válasza:
Az utolso elötti mondatodban ott a rejtély nyitja.
2012. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem hinném hogy azért. Egyébként az lemaradt, hogy nem járnak, és a fiú nem viszonozza a barátnőm érzéseit, és csak arról esett szó, hogy milyen jó lenne ha a srác viszonozná ezeket az érzéseket.
2012. nov. 3. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig azért. Az álom nem egy szent, misztikus, ezo valami, hanem egy természetes folyamat.


Ebből kifolyólag egyik álomnak sincs semmilyen hátsó jelentése, az összes álmoskönyvet nyugodtan húzd le a wcn. Többségben azokat a dolgokat látod viszont az álmodban, amikkel az azt megelőző nap találkoztál. Így ha a barátnőddel épp nem erről beszéltetek volna, hanem a sajtkészítés rejtelmeiről, nagy valószínűséggel ez helyett a sajtról álmodtál volna.


Azt még fontos tudnod, hogy minden egyes nap az alvásod alatt folyamatosan álmodsz (szintén bizonyított), amiknek csak pár százalékára emlékszel ébredés után, majd délután már szinte alig emlékszel valamire. Ebből is látszik, hogy egy kiemelt álomnak, semmi jelentősége, ugyanis ez mellett kismillió másik álmod álmodtál még, amit elfelejtettél.


Egy másodperc alatt akár órák hosszúságú álmot is megálmodhatsz, álmodás során az időérzék meg szűnik létezni.

2012. nov. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen válaszra vársz ?XD Hogy megálmodtad a jövőt? El kell hogy keserítselek, mert a jövőt nem lehet megálmodni...

Az van, amit az első írt.

2012. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!