Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Két rémálmomat fogom elmesélni nektek, kicsit hosszú lesz, de nagyon kérlek, hogy olvassátok el, és segítsetek megfejteni nekem! Előre is köszönöm!!!


Tegnap délután 5 körül kicsit ledőltem aludni. Azt álmodtam, hogy egy hosszú folyosón megyek végig, de minden olyan templomszerű. Minden szürke, poros, falak nedvesek, penészesek, a festmények és a keresztek félig elrothadva. A falakon a plafonig csövek vannak, szinte egy labirintust formálnak, és a csövekből itt-ott időnként fehér, hideg gáz lövell ki. Majd szemben találom magam egy férfival, aki szakadt, középkori ruhában van, de a szemei helyén két üres lyuk tátong, a bőre a szemgödrétől a szájáig egyenes vonalban felhasítva mindkét oldalon, és a sebeiből szivárog a vér. Elővett egy tőrt, a számba szúrta, és végighúzta a számon keresztül a torkomon. Éreztem a fájdalmat, és hogy a vérem minden szívdobbanásommal kiszökken a sebből. És arra ébredtem, hogy majdnem megfulladok, és belázasodtam.


Ma pedig azt álmodtam, hogy ülök a buszon, a hátsó, 5-ös ülésben. Mellettem ül az a fiú aki tetszik, ő mellette a barátja, aki zenét hallgat. A barátja átnyújtja nekem a fülhallgatója egyik felét, és ketten hallgatunk zenét. Valami metal zene szólt belőle. De nem beszéltünk, egyikünk sem szólt. Képszakadás. Ugyancsak a buszon találom magam. A két srác már nincs ott, a buszon egy négyes ülésben ülök, mellettem egy hosszú, fehér hajú, albínó férfi. Szintén zenét hallgattunk, de nem néztünk egymásra. Képszakadás. Megérkeztem az iskolába. Az osztály, szinte ugyan az volt, de az előttem ülő embereket, még az általános iskolában ismertem meg, eggyel alattam jártak. Az egyik előttem ülő lány, hozzám szólt, hogy valamivel dobál egy lány, bár én észre sem vettem, próbáltam megfordulni, és mondani neki, hogy ne csinálja, de nem bírtam tartani a fejemet. A szemeim leragadtak, csak ritkán tudtam kinyitni. A hallásom megszűnt, és próbálok szólni a mellettem ülő barátnőmnek, hogy segítsen, de mintha senki nem látott volna, vagy nem érdekelte őket. Kicsivel később magamhoz térek egy helyen, ami egy faház volt, mert az iskola tábort szervezett. Még mindig ugyanolyan állapotban voltam, csak tudtam menni, de nem tudtam irányítani magam. Levertem pár törölközőt, de nem úgy hajoltam le értük, hanem leültem a földre, és úgy akartam felvenni őket. Erre bejöttek a barátnőim. Mondta, hogy készülődjek, mert megyünk valahova. Azonnal megfogta a kezem, és húzott maga után, és én engedelmesen követtem. A következő kép, hogy a buszon ülök, abban a pizsamában, amiben a faházban voltam, egy bő fehér póló, és egy nagyon rövid pamutnadrág. Megérkeztünk a falumba, ahol lakom, felálltam, hogy majd leszállok, és férfiak mögöttem elkezdtek kiabálni, hogy "odanézz!". Tudtam, hogy engem bámulnak, éreztem a tekintetüket, a buszon ijesztő csend honolt, még a légzésemet sem hallottam. Aztán leszálltam. Megint képszakadás. Megyek fel a nővéremékhez, akikkel egy utcában lakunk, 3 házzal feljebb laknak. Nem tudom miért mentem, nem tudtam kontrollálni a testemet, csak mentem, mint egy zombi, és kétségbeesetten próbáltam kitalálni, hogy mit mondjak, miért mentem fel. Bementem a házba, és arra gondoltam, hogy akkor kérek tőle pár teafiltert. De csak a férje volt otthon. Elém állt, kérdezte, hogy mit szeretnék, én próbáltam magamból hangot préselni, de nem tudtam, akárhogy nyitottam a szám, és ott a házban elájultam. Felébredtem (igazából). Arra ébredtem, hogy a hátamon fekszem, a szám annyira nyitva van, amennyire kitudom nyitni, és az állkapcsom annyira be van feszítve, hogy úgy éreztem, saját magam fogom összeroppantani. De nem igazán tudtam mozogni, gondolom csak a testem ébredt fel, az agyam még nem. Amikor kicsit magamhoz tértem, megpróbáltam becsukni a szám, de nem sikerült, rettenetesen fájt, végül azért ha teljesen nem is jött össze, de már csak résnyire volt nyitva a szám. Ez valóságos volt, még mindig fáj az állkapcsom...


Azt szeretném tudni, hogy mit jelentenek ezek az álmok, illetve a nyitott szájjal ébredés. Vajon ez betudható annak, hogy lázam van, vagy ennél többről van szó? Kérlek segítsetek! És köszönöm, aki elolvasta!!



2012. okt. 31. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Első álomra, a templomosra azt mondanám, a betegségeddel lehet összefüggésben valami módon, nem mennék bele mélyebben...De elképzelhető, hogy a száddal, torkoddal lesz valami gond, vagy a beszédeddel, például torokgyulladás, az fájdalmas és eléggé nehéz vele az evés, beszédedben is problémát okozhat.

A másik lehetőség, hogy esetleg ennél az álomnál is tátva lehetett a szád és ez okozta a fájdalmat álmodban.


Második hosszú, zavaros álmodnak nem kell jelentőséget tulajdonítani, mert itt maga az álom nem lényeges.Viszont azt veszem ki az egészből, hogy felületesen alhattál, amolyan félálomban, ezért voltál tudatában a fáradtságodnak és ezért szövődött az álomképeidbe a bágyadtság.A vége már alvásparalizis lehetett, szintén köszönhető esetleg a zaklatott alvásnak.Ilyenkor tapasztalhatunk eléggé furcsa dolgokat.A szád lehetett nyitva esetleg amiatt is, mert talán már nátha bújkál benned és a szádon át vehetted a levegőt,de amúgy is, néha mindenkivel előfordul, hogy nyitott szájjal alszik.Én is ébredtem már teljesen kitátott szájjal, bár én közben nem voltam lebénulva.Így is rendesen megrémültem a gondolattól, hogy ilyen ábrázattal aludtam.Az érdekes az, hogy láttam már sokszor alvó embert, de így, ilyen nagyra nyitott szájjal, vagy egyéb rémísztő pozókban még sosem.

Velem történt viszont olyan is, hogy arra ébredtem, az ujjaim úgy vannak begörbítve, mintha karmolni készülnék és az arcom felé tartottam őket.Nos, ez sem volt kellemes és egy teljesen átlagos álom után, nagyon meglepett.

2012. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!