Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent macskával álmodni?

Mit jelent macskával álmodni?

Figyelt kérdés
Alapból szeretem a macskákat!Ez egy közepes termetü szürkés cica volt és nagyon szép.És nagyon szerettük egymást!Úgy bántam vele mintha ő is egy ember lenne,családtag.
2012. szept. 20. 08:09
1 2
 1/12 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:

Egy elmebeteg macskás nő lesz belőled.


Cheers Chewbacca Jósnő

2012. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ebből így önmagában még nem túl sokra lehet következtetni.


Talán hiányérzeted van, hiányzik valami az életedből, egyedül érzed magad.

2012. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igazad lehet második hozzászóló,volta már égebben cicám, meg kiskoromban is.Annyira szerettek engem!:) Ez hülyén hangzik,de tényleg!:)
2012. szept. 20. 11:32
 4/12 A kérdező kommentje:
amúgy az elsőnek írom,hogy azért nem leszek elmebeteg macsaka imádó:) most is lehetne macskám,de inkább nem szeretném,mert panelba nem túl higiénikus tartani.:)
2012. szept. 20. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:
"Alapból szeretem a macskákat" Ezért álmodsz macskával.
2012. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de eddig a 26 évem alatt nem emlékszem,hogy lett volna ilyen.
2012. szept. 20. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:

és?

Attól is álmodhatsz velük!!!

2012. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
MACSKA - Önállóság, jó vezetői készségek. Macskakarmolás: átmeneti bizonytalanság, szívesen hagyatkoznál mások tanácsára, de büszkeséged tiltja a segítségkérést. Fekete macska: kockázatos vállalkozás, amelynek eredményében magad sem bízol. Cirmos macska: emelt fővel viselt kellemetlenség; tarka macska: nem tudsz kialakítani egy véleményt. Macska, aminek olyan színe van, ami a természetben nem fordul elő: kiegyensúlyozottnak, határozottnak mutatod magad, jókedvet színlelsz, holott épp ellenkező érzelmeid, hangulataid vannak.Megjegyzem, hogy szerintem a macska a szuverenitás és a kiszolgáltatottság együttes, ezért érdekes jelképe, számos alantas indulat áldozata. Valószínűnek tartom, hogy a macskák körüli balhitek kialakulása, a macskák üldözése azért gyakori, mert az emberek irigylik a macskák önállóságát esetleg hangos szerelmét, saját gyámoltalanságukért, kiszolgáltatottságukért a védtelen állatot, az igazi vad kicsinyített mását büntetik. Nehéz kivételt tennem a macska-rajongókkal, akik a gondoskodás ürügyén előszeretettel ivartalanítják kedvenceiket. Nem tudom bizonyosan, hogy a macska álombeli megjelenése összefügg-e az általam feltételezett sajátos viszonyulással.
2012. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
CSALÁD - Szerencse ér.
2012. szept. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
EMBER - Idegen ember, aki bántani akar: önvád. Sok ismeretlen ember között lenni: ha félsz közöttük: túlbecsülöd magad, ha kellemes a társaságuk: előrelátó természet. embert hátulról látni: rosszindulat, ártó szándék.
2012. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!