Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meghalt. Folyamatosan róla...

Meghalt. Folyamatosan róla álmodom. Miért?

Figyelt kérdés
A nyuszim 2 hete a szemem előtt halt meg. Nagyon beteg és öreg volt mát. Majdnem 9 éves volt. Azóta folyamatosan azt álmodom hogy álmomban él és ismét valami más szituban meghal. Egyszer azt is álmodtam hogy kaptam egy másik nyuszit, és ő hirtelen újra élt.. Sokat gondolok rá, hiányzik, az életem volt, a kisbabám, imádtam. Nagyon nem beszélek róla, de miért álmodom újra és újra ezt? Annyira rossz.

2012. szept. 6. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Már megválaszoltad magadnak a kérdést:"Sokat gondolok rá, hiányzik, az életem volt, a kisbabám, imádtam"
2012. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
A kisállat-kedvencekre is érvényes a gyászmunka.. Ez zajlik most, lelkedben, ennek hosszabb-rövidebb ideje van, fogadd el. Majd később segít, ha barátoknak kicsit beszélsz róla, talán ez, hogy itt leírtad, ez is segít egy kicsit.
2012. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem volt valamikor itt a gyakorikérdéseken egy hasonló kérdés?

Ha jól tudom az a csaj is elvesztette élete kutyusát vagy mijét, élete szerelmének is nevezte, és mindig mondta a kis noszijáról szóló dumát.

Azt hiszem ki is tiltották.

2012. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagyon szeretted és hiányzik, ezért van ez. Próbáld elengedni, gondolj arra, hogy már egy jobb helyen van, egészséges és boldog. Ha képes vagy elengedni, szerintem vegyél egy másik nyuszit. Tudom, hogy a "nem kell másik nyuszi" gondolat benned is megvan, de jót tenne. Nekem a cicámmal volt ez.
2012. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 7végén vágok párat,ha gondolod gyere át,ki is próbálhatod! :D Nyugi rendesen leütöm h ne visítson mikor átvágom a torkát :D
2012. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5: Nem kéne ennyire bunkónak lenni...megérthetnéd, hogy mit érzel vagy pofa be.
2012. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!