Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álomban a...

Mit jelent az álomban a hajfestés?

Figyelt kérdés
Már többször álmodtam hogy befestettem a hajamat, kiváncsi lennék hogy ez mit jelent.

2012. szept. 1. 10:13
 1/6 anonim válasza:

Szerintem nincs különöseb oka.

:)

2012. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A haj az álomban elvileg színtől függően a lelki állapotot tükrözi.
2012. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudod nem vagyok cicababa, nem festem a hajamat se, nem sminkelem magam nap mint nap .. :) Csupán kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert előző egy-két álmom jelentése bejött a való életben is. De nem nagyon hiszek az ilyesmikbe, csak kíváncsi vagyok, hogy mit jelent. És az előző kommenteket el lehetett volna intézni üzenetbe is.. Azért írtam ide, hogy rendes válaszokat kapjak, és nem azért, hogy a ti civakodásotokat olvassam.. köszi
2012. szept. 1. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, csak megijedtem, hogy fiú vagy, mert kezdenek elszaporodni a festett hajó homik.
2012. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha nem fested a hajad, de még is ezt álmodod, akkor biztos vágysz rá, hogy befesd valamilyen neked tetszőre, mert nem vagy megelégedve a jelenlegivel.
2012. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy megelégedve a külsőddel!
2012. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!