Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet az, hogy álmomban...

/Anita_'94/ kérdése:

Hogy lehet az, hogy álmomban fiú voltam?

Figyelt kérdés

Sok hülyeséget összeálmodtam már, de ilyen még nem volt. Eddig még mindig én voltam én. Végülis most is én voltam, csak fiúként és elég fura volt.

Sose foglalkoztam az álmaimmal, de ez most tényleg elég hülyére sikeredett és nem hagy nyugodni. :S

Jelent ez valamit, vagy csak az agyam szivatott?


2011. dec. 14. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember jobbára csak testileg férfi, vagy nő, lelkileg valamilyen arányban mindkét nem jellemzőit viseli, csak már kora gyerekkorban elfelejtetik vele a másikat a klasszikus hülye sztereotípiákkal ("egy lány/fiú ilyet nem csinál" típusú dumák).


Én is álmodtam már magam lánynak, de kétneműnek is.

2011. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De korábban nem volt ilyen.

Már kezdem elfelejteni a részleteket. Valahol verekedtem, meg elloptam egy kamiont és felvettem egy lányt vele, aki éppen stoppolt :D


Amúgy milyen kétnemű voltál? Az mi?

2011. dec. 14. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, mégis néha előfordul, hogy fiúként jelenek meg álmomban: egyszer bűnözőként, máskor fiatal fiúként aki időutazik, megint máskor terroristaként, stb. Nincs jelentősége, elhiheted. A legcsekélyebb mértékben sem jelent semmit.
2011. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen még nem volt, viszont az nagyon gyakran előfordul, hogy nem vagyok "jelen" az álmaimban. Azaz csak valami szellemalakként vagyok ott. Ebből is látszik, hogy az álmokban még zavarosabb az éntudat, mint ébren:D


Amúgy meg nyilván jelent valamit de ezt így már nem lehet megfejteni. Más pedig pláne nem tud magyarázattal szolgálni.

2011. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 wartburg353s ***** válasza:
Ez is csak olyan álom, mint a többi, pont ez a jó az álmokban, hogy bárki lehetsz. Én is voltam egyszer fiú álmomban és katona voltam, pedig a valóságban elég távol állnak tőlem ezek a dolgok. Biztos az egyéniséged "fiúsabb" oldala, ami a valóságban nem nagyon van jelen, most álmodban megjelent.
2011. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én egyszemélyes emberi százlábú voltam
2011. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
homokos vagy
2011. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

11:47, köszi a ''segítséget''...


Volt már olyan álmom régebben, ami más volt, de az jutott egyből az eszembe a mairól. Abba széttépet valami kutya és utána mászkáltam mindenfelé, de senki nem látott, nem hallották amit mondok és egyszer valaki odajött és mondta, hogy hiába beszélek nem hallják, mert meghaltam. Na, erre egyből felébredtem. Egész nap szarul éreztem magam utána. Ez is valami hasonló, csak nem olyan ilyesztő.

2011. dec. 14. 12:49
 9/11 anonim válasza:
73%
Állítólag az, ha egy lány fiúként álmodik, az azt jelenti, hogy el van nyomva és szeretne kitörni, mert az evulúció még ott tart, hogy a férfi képviseli az erőt, a védelmet, az önmegvalósítást, a korlátlan szabadságot. (NEM a XXI. században flangáló rózsaszín inges, fehér nadrágos képződményekre gondolok, akiknek szögegyenesre van vasalva a haja, fülbevaló meg ilyesmi...)
2011. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A kétnemű (androgünosz) azt jelenti, hogy mindkét nem sajátosságával rendelkezik. Álomban lehet férfi vagy nő ezzel a meggyőződéssel, de lehet hermafrodita testű is. Az androgünosz azonban nem azonos a hermafroditával, mert ez utóbbi labilis (Hamvas Béla szavaival élve nemi torzszülött) - valahová tartozni akar, de nem tudja igazán eldönteni. A kétnemű azonban mindkét oldalát egységesen éli.

2011. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!