Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha valakivel...

Mit jelent az ha valakivel hullahoppkarikáztam álmomban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem említi a szakirodalom.
2011. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

azt hogy terhes vagy-.-"


f*szért nem lehet elhinni hogy az álmoknak nincs különösebb jelentésük...pfff

2011. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
findan - Igenis van jelentésük! Nyilván nem a jövőt jósolják meg és nem befoljásolják az életünket, de a válasz mindig bennünk van az álmainkra, lehet hogy azért álmodunk mondjuk nyullal mert nemrég láttunk nyulat, de a tudatalattink adhat bármilyen olyan jelentést neki, amire asszociállhatnánk, például egy érzés, egy kép az életünkből , akármi , csak olyan dolog ,. ami már 1x eljutott a tudatunkba (ezzel kapcsolatban" .
2011. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jól mondod, bármit BELEMAGYARÁZHATSZ...
2011. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogyókúráznod kéne.
2011. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ok. Akkor vegyük sorra, mert más pszichológiai iskolák mást mondanak.


Freud: titkon mindig azt akartad, hogy az első McDonald's-ban lesmároljon egy génkezelt béka, ezért a tudatalattid karikát formált belőle, s a csípődön való himbálása fejezi ki a szexuális töltetet.


Pavlov: minél többet álmodsz ilyet, annál jobban fog csurogni a nyálad egy fánkra.


Ganxta Zolee: b@szhatod


Csernusz: Bevállaltad? Akkor most már le ne essen az a karika!

2011. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Najó....lehet hogy nem fogalmaztam elég világosan....Én sem hiszem el hogy az álmoknak különösebb jelentésük lenne, csak arra vagyok kiváncsi hogy ti erről mire asszociáltok? :) De azért köszi a válaszokat jót derültem rajta, főleg az utolsón :D
2011. nov. 23. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos: Semmilyen szexuális jelentése nincs, akárki is állítja ezt XD
2011. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!