Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha légi járművel...

Mit jelent, ha légi járművel álmodom és az általában bántani akar?

Figyelt kérdés

Korábban is előfordult, de mostanában gyakrabban álmodom azzal, hogy pl. egy helikopter lebeg az udvarunk fölött, ami le akar zuhanni, de valahogy akármerre arrébb állok, mindig pont rám akar esni, mintha valaki úgy irányítaná. Vagy múlt éjjel azt álmodtam, hogy egy katonai gép áll egy helyben a levegőben, és én figyeltem, amikor meg észrevett, odaszállt pár centire a házunktól, mintha benézne, majd elkezdte szétlőni a házat. Máskor is álmodtam már olyat, hogy valami légi jármű szállt le az udvarunkra és fegyveresek szálltak ki belőle.


Nem nézek ilyen filmeket, se TV-t egyáltalán, nem érnek aggresszív élmények, nem tudom, miért van ez, csak félek álmomban ezektől. Nézem őket, és félni kezdek. Mit jelenthet mindez?


2011. okt. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Előző életedben Vietnamban harcoltál.
2011. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha így nézett ki, akkor menekülj: [link]
2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg akar erőszakolni egy concorde, vagy mi?
2011. okt. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!