Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Mit jelent, ha álmomban megakarnak engem ölni?

Már a múlt héten is tettem ki kérdést, csak elírtam :D


2011. szept. 11. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Engem álmomban nem csak meg akartak ölni, rengetegszer meg is tették. Semmit nem jelent, csak álom.

"Amikor álmodunk, valójában csak válogatunk zűrzavaros gondolataink közül."

2011. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszer én azt álmodtam h megfolytanak egy párnával,és mikor kinyitottam a szememet akkor láttam h a tesóm ott ál felettem és a kezében van egy párna.De mikor megkérdeztem h miért álsz itt akkor nem válaszolt. Többet nem kérdeztem.Amúgy ez tegnap este volt.Ma amikor ránéztem nagyon csúnyán nézett vissza. Nem tom miért ilyen.Eddig sem jöttünk ki valami jól de most már nagyon túloz.
2011. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az álmodót álmában megölik, ez általában azt jelképezi, hogy valami olyan külső befolyás alá kerül, amely meggátolja, hogy a mindennapi életben továbbra is helytálljon. Az ölés szélsőséges válasz egy problémára. Lehet, hogy az álmodó egy bizonyos helyzetben úgy érzi, hogy a porbléma egyedüli megoldása az, ha énjének egy részét elpusztítja.
2011. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!