Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy ha álmomba...

Mit jelent az, hogy ha álmomban pisilnem kell, akkor nem tudom abbahagyni?

Figyelt kérdés

Rendszeresen előfordul, hogy álmomban pisilek és csak jön és jön, nem tudom abbahagyni, mert mindig azt érzem, hogy még kell. Sokszor társul hozzá olyan kép is, hogy megtelik a vécé, meg hasonlók.

Mit jelent ez?


2011. aug. 29. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
azt hogy igazából is pisilned kell
2011. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Annyit hogy pisilni kell és sürgősen felkelni mielőtt bepisilsz :D
2011. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert igazából is pisilned kell, és hiába pisilsz álmodban, az inger megmarad, hogy felébresszen. Nekem is volt már sokszor ilyen álmom, ha találtam is WC-t és könnyítettem magamon, utána újra kellett, egészen addig, míg fel nem ébredtem. Még jó, hogy nem pisilünk be. :-)))))))))
2011. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
80%
Annyit jelent, hogy nedves reggeled lesz!!
2011. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Párszor nálam is volt ilyen. Nagy nehezen felébredtem, és annyira kellet pisilnem, h majdnem szétdurrant a hólyagom.
2011. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág! Pont éjjel álmodtam egy emlékezeteset, wc-is volt benne. De ezt az álmot most nem is gondoltam át így statisztikai célból. Meg tényleg kellett pisilnem és lusta voltam felkelni, tehát nem volt kérdés a wc az álmomban.


Egyszer álmodtam egy nagyon brutálisat, hogy sehol nem találtam wc-t a városban...Sokat kínlódtam mire felébredtem és mentem pisilni... :-)


Tegnap meg egy olyan ember lakásán jártam álmomban, akivel még sose találkoztam. Ő nem volt otthon, de én bementem nem tudom hogyan. Üzenetet írtam neki a konyhában, belestem a fürdőszobájába és gondoltam használom a wc-t... de nem mertem, mert féltem, hogy épp akkor váratlanul beállít én meg a wc-ből jönnék ki...

Na aztán rövidesen felébredtem. De tényleg majd bepisiltem reggel, ez volt az ok.... :-))

2011. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi nekem is szokott lenni, bár én azt szoktam álmodni, hogy elmegyek wcre, aztán mennem kell megint, és megint, mert még mindig kell. Ez azért van, mert a valóságban is pisilned kell, és álmodban hiába könnyítesz magadon, a valóságban ugyanúgy kell.
2011. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azért, mert az UFÓK jeleket küldenek az űrből, amitől te annyira beszarsz, hogy elfelejted, hogy létezik wc is ezen a nyomorék bolygón, ezért bepisilsz. Aztán amikor már megint alszol, meglátogatnak, és ott állnak az ágyad mellett, és röhögnek, hogy milyen rohadt nagyokat fingasz álmodban.
2011. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pisilned kell. Vigyázz vele, mert amikor 7éves voltam álmodtam én is ilyet, és sikeresen bepisiltem (Y) xD.
2011. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pisilned kell.
2011. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!