Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sajnálom, ha kisregény lesz, de igyekszem pont úgy leírni, ahogy történt.


Már egy ideje elkezdődött a suli, és hiába vagyok kilencedikes, még mindig a régi általános iskolába jártam az összes régi osztálytársammal együtt. Jó pár hete keresett fel állandóan egy talán hatodikos szőke, állandóan fullcap-et, arcot takaró kapucnis felsőt, és összességében sötét deszkás ruhákat viselő srác, hogy szeretne velem járni, mert tetszek neki, szerelmes belém, hasonlók. Persze nem nagyon figyeltem rá, elküldtem, de mégis tovább próbálkozott.

Egy előadáson ültünk, ahol az osztályfőnököm prédikált valamiről, de már nagyon sokan leléptek, és én is kezdtem megunni. Akkor odajött hozzám a kölyök, és ismét próbált rávenni, hogy menjek vele, én pedig hallgattam rá, hiszen halálra untam magamat, meg mások is elhúztak már. Bevitt egy sötét folyosóra, ahol sok ruha volt feakasztva a falra, és azok mögé húzott be, ahol adott egy puszit a számra, aztán megkérdezte a nevemet. Teljesen meglepődtem, de megmondtam neki, mire elmosolyodott és megcsókolt. Néhány percig tartott, amikor jött egy takarító, és nem is foglalkozva vele elküldött minket tejet venni a szomszédos boltba. Mivel még iskolaidő volt, vissza kellett mennünk utána, ahol engem elkapott az osztályfőnök, hogy miért lógtam el az előadásról, és a többi rossz gyerekhez küldött, de nem mentem oda, hanem ki szünetre a barátnőimhez.

Ők is faggatni kezdtek, mert hallották, hogy összejöttem valami sráccal, meg hogy csókolóztam vele a suliban, és teljesen kábán csak annyit tudtam mondani, hogy a kölyök elvette az eszemet, és szédítő őt megcsókolni.

Közben kisétáltunk a suliból, én meg elindultam haza. Az út szélén ott állt a kölyök, és a kezembe nyomott egy csokor liliomra hasonlító virágot, aztán megfogta a kezemet, a sajátjába karolta, és így indult el velem, hogy hazakísérjen. Lehúzott magához, hogy hozzábújjak, ami nehéz volt, mert legalább egy fejjel alacsonyabb volt nálam, de éreztem a puha haját az arcomhoz simulni, és a finom illatát. Mentünk, ő közben beszélt hozzám, de én végig azon gondolkoztam, hogy most mi is van. Meg, hogy mit fogok otthon mondani, kitől kaptam virágot, és ki van mellettem.


2011. aug. 27. 21:04
 1/3 anonim válasza:
van egy halott fiú ikertestvéred.
2011. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
31%
Az álmok nem jelentenek semmit
2011. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nemt udom a jelentését de engem megfogott ez nagyon aranyos kistörténet...blogolj róla!:D
2011. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!