Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Nagyon...

Mit jelent az álmom? Nagyon féltem közbe :O

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy álltunk barátnőmékkel a buszmegállóban,és megállt barátnőm apjának a kocsija

amúgy az érdekes volt hogy egyedül azt a barátnőmet láttam akinek az apja jött kocsival de a többi lányt nem láttam csak úgy magamtól tudtam hogy ott vannak o.O

és szóval nem tudtam kinyitni a kocsi ajtót,és ott szerencsétlenkedtem,erre végül sikerült

és beszálltam

erre nem tudom miért bezáródott az ajtó és barátnőm apja felpofozott és elkezdett velem ordibálni valami olyasmit hogy milyen béna vagyok vagy nem tom ...

és elhajtott

én meg csak ott néztem és elkezdtem félni de nagyon

és mondtam barátnőm apjának hogy tegyen ki a Tesco-nál

erre ott megállt,és elkezdett futni utánam és nem tudom miért,elkezdtem asszem futni

aztán azt vettem észre hogy már nem is a Tesco-nál vagyok,hanem unokahugom ovodájánál

és egy léáncfűrésszel a kezében üldözött a hapsi o.O

én meg be akartam menni az ovodába segítséget kérni az valakitől és mire bementem a kapun,otthon voltam

ez nagyon érdekes volt

és otthon mondtam anyáéknak hogy segítsetek már mert barátnőm apja meg akar ölni

és a szüleim meg nem akarták elhinni

és ott rohangáltam meg minden,a lakásunkban,a pasi meg már ott járt az udvarunkon és egyre közeledett,én meg kiabáltam anyámékkal hogy de higgyék már el hogy meg akar ölni

és ha jól emlékszem,az volt a vége hogy a láncfűrésszel a kezében,ott állt az ajtóban

és itt felébredtem és tiszta víz voltam

ez mit jelenthet?

lehet ahoz köze hogy tegnap este apám megvert?


2011. aug. 25. 14:23
 1/7 Démiennek szolics ***** válasza:
Igen, lehet hogy van köze hozzá. Az említett barátnőddel, vagy apjával nincs valami bajod, vagy neki(k) veled?
2011. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
apád ver? jézusom O_O hol élsz te?
2011. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

2.: igen

1.: nem,pont az hogy barátnőmmel nagyon jóba vagyunk,az apját meg még életembe nem is láttam

és az volt a furcsa hogy azt az embert akit álmomba láttam,tényleg nem láttam még sehol csak arra emlékszem hogy fekete felálló haja volt o.O

és amikor a buszmegállóban megállt az autójával,nem is mondta barátnőm se hogy itt az apám csak egyszerüen tudtam valahonnan hogy az az ő apja

2011. aug. 25. 15:00
 4/7 Démiennek szolics ***** válasza:
Neked is csak azt tudom mondani, hogy remélhetőleg csak egy rossz álom volt, amit esetleg az esti konfliktus miatt lehetett, de akár jelentéssel is bírhat, amit sajnos jelen esetben nem nagyon tudok. Szerintem csak egy rossz álom volt :)
2011. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát remélem :D

amióta ezt álmodtam,valamiért mindentől megijedek xD

az előtt is láttam hogy odakint a szél behajtott a kaput és eszembe jutott az a rész az álmomból amikor ott mászkált az az ember o.O

2011. aug. 25. 15:09
 6/7 anonim válasza:

Rossz álom. Az agy furcsa dolgokra képes. Én azt álmodtam, h. az egyik professzorom visszajött betegségből és az "Indiás teremben" tartott órát farmerban és úgy nézett ki, mint Elton John. Másnap felkeltem és végig gondoltam, h. azért álmodhattam ilyet, mert félek, h. milyen lesz a prof, amikor visszajön.


Az agyam meg valószínűleg összerakott bennem egy képett Elton Johnról, mert nem rég volt róla is szó és betett az Indiás terembe, mert néztem ETR-ben, hogy ott lesz egy órám.


Megvert az apád (ami nem dicséretes dolog!), valószínűleg hallottad/láttad a láncfűrészest, de valami hasonlót, ami miatt az agyad ilyet tett össze. Az üldözéses álmok meg alapvetően gyakoriak.

2011. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :)

nem tom én egy jó ideje nem néztem horrorfilmet

a láncfűrész nem tudom hogy jött de azóta minden kis zajtól amit hallok megijedek :S XD

2011. aug. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!