Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehetséges ez? Itt...

Hogyan lehetséges ez? Itt mondta valaki, és működött!

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem hiszek az ilyen marhaságokban, de ez durva. Az egyik válaszoló egy kérdésnél írta, hogy be lehet folyásolni egy másik ember álmát, ha lefekvés előtt ellazulunk, és arra koncentrálunk. Mondom egye fene, egy próbát megér, úgyse működik. Arra öszpontosítottam, hogy a tesóm valakivel álmodjon. Reggel megkérdeztem tőle, hogy vele álmodtál? És vele álmodott! Ez nem valami véletlen? Ilyen tényleg létezik?
2011. aug. 23. 13:07
 1/6 anonim válasza:
olyan nincs,hogy be lehet folyásolni....az lehet befolyásolni :)
2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom. lehet , hogy csak véletlen volt. próbáld ki mégegyszer! ha másodjára is sikerül, akkor biztosan lehet :)
2011. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én már kétszer befolyásoltam más álmát. Szerintem nem véletlen:D
2011. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez veszélyes, mert ezzel az élet rendjét is megváltoztatod
2011. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha lehetséges akkor ezzel nem változtatja az általad említett "élet rendjét". Arra csak a technológia képes. Az elme ereje teljesen természetes.
2011. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez telepátia. Az ESP (érzékszerveken túli észlelés) egyik formája. A parapszichológia foglalkozik ezzel a jelenséggel, pontosan azért, mert nem tudjuk, milyen közvetítőn "éteren" keresztül jut el az információ az egyik személytől a másikig. A több, mint 100 éve zajló kísérletek eredményei azonban szignifikáns eltérést mutatnak, a várható véletlenszerű eredményekhez képest, ma már hivatalosan is elfogadott, hogy ilyen jelenség van.
2011. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!