Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudtam ilyet álmodni?

Hogy tudtam ilyet álmodni?

Figyelt kérdés

Az Álom: Kora este mentünk haverokkal bicajozni és látom hogy a Nyugaton alacsonyan van a Hold elnézek Keletre arra is látok egy bolygó szerűséget. Piros volt (mikor tegnap jöttünk haza akkor a Hold vörös volt és jó nagy sztem onnan jött ez) és mondtam a haveroknak 2 hold van? Elkezdtek rajtam nevetni mintha nem is látták volna. Majd később egyik rokonommal kimentünk és akkor már magasabban voltak közeledtek egymás felé. Végül TV-ben is bemondták hogy közel van a Mars. pár óra múlva már fent majdnem összeértek és ekkor valami pórusok keveredtek köztük (lehetett látni) és semmi borulat de villámlott másodpercenként és dörgött majd a Hold valahogyan a Földet nekivágta a Marsnak és BUMMM A föld darabokra esett.


Érdekes álom


Imádom a katasztrófa filmeket, de azért így átélni, félelmetes volt. Utána mikor felkelte elaludni alig mertem ne hogy visszajöjjön ez az álom.


2011. aug. 16. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát akkor biztos sok katasztrófafilmet néztél mostanában,vagy pont aznap.
2011. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!