Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi a fenét jelent?! Bőv. Lent

Ez mi a fenét jelent?! Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Nagyon sokat álmodom egy fiúval, akivel egy suliba járunk, és ő egy beképzelt bunkó. Nagyon nem szimpi nekem. De mégis azt szoktam álmodni, hogy vele járok. Nagyon sokat álmodtam már ezt! De hát nem is tetszik!!!
2011. aug. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
hm... szerintem a "tudatalattid" szerelmes belé, de te meg undorodsz tőle... hm... szoktál furikat álmodni? pl. hogy 2 fejed van?
2011. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát... szoktak érdekes álmaim lenni.. pl, hogy uszonyom van
2011. aug. 15. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
bingó! vagy szellem van benned [pfu, ha súlyosbodik a helyzet, menj szelleműzőhöz, az kiszedi belőled. de be ne beszéld magadnak, hogy vmi baj van, mert akk biztos az lesz!!], vagy csak leplezed hogy szereted [ akkor nem vagy normális... mert néhány lány (ez nagyon gyakori) úgy zúg bele, hogy tudja, mások kicsúfolnák érte], vagy... vagy... egyszerűen h***e vagy [már bocs]
2011. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!