Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Van...

Miért álmodtam ezt? Van valami mélyebb jelentése is?

Figyelt kérdés

Egyik éjszaka azt álmodtam, hogy éppen a földön ülök és jön két lány (akikkel régen jóban voltam, most már utáljuk egymást) és elkezdenek nevetni rajtam, hogy eltűnt az arcom és, hogy rémesen nézek ki, aztán elmentem egy tükörhöz és megláttam magam. Én voltam az, csak ilyen sötét, feketés foltos, szörnyű arcom volt és mintha öregebbnek is néztem volna ki.Teljesen kétségbeestem és próbáltam magyarázatot keresni.

Aztán felébredtem és egész nap rossz közérzetem volt miatta, hogy ez biztos valami rosszat jelent.

Valaki megtudná mondani mi lehetett? Előre is köszi!


2011. aug. 12. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
én is ezt álmodtam egyszer, csak nekem a könnyeimtől maródott le a bőr, meg egyszer lyukak voltak a bőrömön. szerintem nincs komolyabb jelentősége, csak annyi, hogy mostanában nem érzed jól magad a bőrödben, lehet, hogy önértékelési problémák, és az is, hogy hiányoznak a barátnőid. és ilyen álmokat a stressz is ki tud hozni a tudatalattiból.
2011. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz kapcsolatot ápolsz néhány barátnőddel. ennek az álomnak elfojtott okai lehetnek. Lehet hogy azt hiszed, h a régi barátnőid lenézőek veled szemben. Bizonyosan önismereti gondjaid is vannak. A legjobb lenne, ha a régi barátnőiddel, próbálnál kibékülni. Hiányzik a barátságuk...ha még ezt magadnak sem akarod bevallani.
2011. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!