Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? (bővebben...

Mit jelent az álmom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom, kiskorom óta. Valaki betör hozzánk, és én vagy egyedül vagyok, vagy olyan személlyel aki nem tud segíteni. Zárom ajtót ablakot, de valahogy mindig bejönnek és megtalálnak. Ilyenkor felébredek. sosem jutok el addig, hogy felhívjam a rendőrséget. Egyszer amikor akartam, nem jutott eszembe a számuk. Nagyon félelmetes.

ui: kiskoroban nagyon féltem attól, hogy betörnek hozzánk, ezért féltem mindig egyedül aludni. és minden éjszaka azzal a félelemmel telt el. vajon ez váltotta ezt ki belőlem? És vajon mit jelenthet ez az álom?


2011. júl. 24. 08:12
 1/1 Mr23 ***** válasza:
Azt jelenti hogy ha ezen görcsölsz akkor bizony az agyadban esténként ezek a "lámpák" marad égve és erről fogsz álmodni... De amúgy nem tudom hogy te hiszel-e benne de ha sokat gondolsz rá és ezzel álmodsz akkor lesz egy ilyen kisugárzásod és akkor valaki télleg be fog törni hozzátok (amúgy én ebben személy szerint nem hiszek)...
2011. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!