Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsákat álmodok mostanában!...

Árkoson Atilla kérdése:

Furcsákat álmodok mostanában! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 és fél hete azt álmodtam fiú létemre hogy szültem egy tehenet!! ami eléggé durva volt!! most kb 3 napja azt álmodtam szültem egy kisbabát!!! tegnap meg azt álmodtam hogy terhes lettem!!!! kérlek írjatok vissza amint tudtok!!! ez nagyon fontos! nem tudom mit tegyek és elég durvák voltak ezek az álmok!! Előre is köszönöm!!


Atilla


2011. júl. 19. 14:31
 1/4 anonim válasza:
Hello!Szedj fogamzásgátlot,és elmulik!!!!!
2011. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fiu vagyok!!
2011. júl. 19. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, az álmoknak csak ritkán van jelentésük. Az agy az eddig látott információkat (főleg az újakat) vetíti le, zagyválja össze és próbálja feldolgozni az álmokban. Tehát az, amit álmodtál, valószínűleg egy ilyen jellegű dolog (film, beszélgetés, olvasott vicc, akármi) miatt van. :) Úgyhogy semmi baj.
2011. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van :) köszi!
2011. júl. 20. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!