Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a rövid...

Mit jelenthetnek ezek a rövid álmok?

Figyelt kérdés

1. álom: futok a zebra felé, majd amikor átkelnék rajta, egyszerüen nincs bennem energia, és alig bírok mozdulni, négykézláb bírok csak átmenni rajta. amikor már a végefelé tartok, mutatom a kocsisnak a kezemmel, hogy jöjjön oda segíteni, erre kölebb jött a kocsijával, majdnem elütött. :S amikor átkelek a zebrán, már újra van eröm, és az egyzik volt oszt. társamnak , akit nem kedveltem,panaszolom el, mi történt. közben sétálunk, és betérünk egy alkalmi ruhaüzletbe, ahol egy másik volt oszttársam az anyukájával nézett ruhákat. neki is panaszkodtam,de ö alig figyelt, közben egy ronda zöld szoknyát próbált. ennyi volt az álom.


2. álom: az egyik volt oszttársam, akivel nem voltunk legjobb barátnök, de azért jóban voltunk, ezt mondja: ' sosem voltunk jóban veled és a barátaiddal, ezt te is tudod.' Nem volt közöttünk semmi rossz, nem nagyon értem ezt az álmot.


tegnap este még volt egy 3. rövid álmom, de az nem volt ilyen érdekes, mint amilyenel ezek. Aki szeretne, nyugodtan leírhatja, mit jelentenek szerinte ezek az álmok. 15/L


2011. júl. 18. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan többször is mint te leírtad az 1 álomban, csak nekem tesi órán. nem tudom hogy azóta vagy már régebben de olyan hihetetlenül lusta lettem pedig én voltam az eggyik legjobb futó hogy már majdnem mi vagyunk az utolsók. (oszálytársammal szoktam futni)
2011. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Lesz életednek egy olyan szakasza, amin nagyon nehezen fogsz keresztül jutni, kevés erőt érzel majd ahhoz, hogy megoldd a problémákat , hogy előre juss.Bár külső akadály nem lesz számodra, inkább a lelkierőd lesz kevés.

Olyan emberekkel akarod majd megosztani az élményeid, akik nem méltók rá, akik nem törődnek veled igazán.


2.Az álom arra figyelmeztet, hogy ez a lány csak színleli, hogy barátságos.Nem akar ugyan megsérteni, de nem érzi úgy, hogy jóban lenne veled.Ahogy azt álmában is megmondta.

2011. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítetettetek! :)
2011. júl. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!