Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet éreztem előre a bajt?...

Lehet éreztem előre a bajt? Vagy ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam csütörtök este hogy barátnőm meg én egy templomban voltunk, dörgött villámlott, és láttuk hogy mindenhova becsap a villám, én is kerestem az én pasimat,meg barátnőm is az övét, nem találtuk őket, utána barátnőm is eltűnt én meg féltem és sírtam nagyon.ezzel vége is volt az álmomnak.

Na most meg az a helyzet hogy úgy volt megbeszélve barátommal hogy szombaton megyek hozzá, de ő szólt hogy pénteken lemegy horgászni, szombaton hazajön, én szóltam neki hogy ne menjen mert vihar lesz, de csak lement. Azóta semmi hír róla, még nem ért haza, senki nem tud róla semmit. Lehet hogy vmi nagy baj van és megálmodtam előre vagy mit jelenthet ez? Barátom haverjával beszéltem, ő sem tud semmit annyit mondott ha máig nem kerül elő akkor lemegy és megkeresi utána felhív, kérlek írjatok, nem tudom rosszat jelenthet-e ez az álom.


2011. júl. 17. 17:02
 1/4 anonim válasza:

Mennydörgés

Viszontlátod régi barátodat, kedvesedet.

Kis templom: meghitt, õszinte érzések, valós bûnbánat. Sírás – örömteljes pillanat

2011. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Szerencsére semmi baj nincs, előkerült barátom:)
2011. júl. 19. 00:17
 3/4 10 deka farhát ***** válasza:
Azért remélem, jól megszidalmaztad, hogy nem jelentkezett! :)
2011. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak! :D szegényt kiosztottam rendesen :DDD
2011. júl. 26. 00:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!