Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vaddisznóval és...

Mit jelent vaddisznóval és erdővel álmodni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
1 biztos. nem vagy vaddisznó mert azt makkal álmodik
2011. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De éhes "makkal" disznókat álmodsz :)
2011. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FAKhelper válasza:
Amennyiben nem erdész vagy, rossz szakmát választottál. Ha erdész vagy, kicsit hanyagold a természetet...
2011. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrét dolgokat nem adtál meg pl környezet,az erdő milyensége, régi, új zöld sötét félelmetes stb így a következőket tudtam neked megfejteni:

negatív álom.A fiatal erdő méltóságot mutat ami nem igazán a kedved szerint történik,ha az erdőt messziről láttad félelmet jelent valamilyen dolog iránt,disznót látni pedig hazugság és megcsalás jele.

2011. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy te vagy a kiválasztott a vaddisznók királynője.
2011. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy barátságos, egy kicsit féltem tőle, meg akartam simogatni. Egy kicsit meredek erdőben voltam, nagy fák voltak, és barnás volt az avar.
2011. júl. 17. 23:13
 7/8 anonim válasza:

Ha jól emlékszem, én akármikor vaddisznóval álmodtam a tudatalattimban fenyegetve éreztem magam.

valamifajta fenyegetettség ért engem.


Mikor felkeltem, és belegondoltam mitől féltem este..., mindig arra jöttem rá, ha féltettem valamit akkor vaddisznóval álmodtam.

2011. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy agyad sokat pörög vaddisznókon és erdőkön, talán félsz tőlük, talán tetszenek.


"tudományosan bizonyított tény", hogy ezoterikus megközelítés a debilek és a tudatlanok eszköze.

2011. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!