Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egybe mit jelentenek?

Egybe mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Visszatérő álmom, bár a helyszín mindig más, hogy kiesik a fogam. Olvastam sok helyen, hogy valami halálosat jelent, de nem igazán jött be.


Szitu, hogy vagyok xy helyen és elkezd mozogni a fogam, mint a tejfog (nem tejfogam van álmomban, csak hasonlat). Aztán kiesik, én meg visszarakom a helyére, de ezzel egy időben egy másik is elkezd, van amelyik darabokra esik szét én meg azt rakom vissza a helyére, de mivel sok kis darab van, ami idővel egyre több lesz, nem sikerül és le is nyelek belőle. ÉS lelkiismeret furdalásom van, hogy kiesnek a fogaim. Általában itt megreked az álom, és megkönnyebbülök h épek a fogaim, de most eljutottam a fogorvosig, és megcsinálta. (Bár érdekes volt, mert ügyvédet kerestem, és fogdokit találtam. Gondoltam hamár ott vagyok... )


Tipp?


2011. júl. 14. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
én is rengetegszer álmodom kieső, fájó, vérző foggal. Azt mondták nekem is, hogy halállal kapcsoaltos. De ha tényleg az lenne, akkor a fél ország meghalt volna már, tehát csak babona =)
2011. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak halált, hanem valamilyen váratlan vagy kellemetlen eseményt vagy történést is jelenthet. Nem kell egyből a halál alatt ténylegesen "halált" is érteni :)
2011. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy analitikus pszichológust, talán jobban tud rá válaszolni. Az álmok nem jelentenek semmiféle ezo dolgot, csak ami benned kialakuló kép egyes eseményekről.
2011. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Iszonyat sokszor volt ilyen álmom régebben, mára már nincsenek, pedig egy idő után vicces is volt, mert ennek köszönhetően többször is rájöttem álmomban, hogy csak álmodok és ilyenkor olyan dolgokat tudsz csinálni, hogy az hihetetlen.


Ezoterikus jelentés társítással inkább ne is foglalkozz, semmi sem jött még be az ilyen álmoskönyvi jóslásokból nálam.


Magyarázat az ilyen álmokra leginkább az lehet, hogy a vérellátása, vagy fizikai körülmény a fogaidnak megváltozik és ettől kerül az álmodba. Ez nagyon sok mindentől lehet, kezdve ínybetegségtől egészen az egyszerű elfekvésig.

Erre még az is rájátszhat, hogy félsz esetleg elveszteni a fogaidat.

2011. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rokonokat jelentenek. A felső fogak apai ágon, az alsók anyai ágon. Ha a fogad kihullik, betegséget, rossz hírt velük kapcsolatban.
2011. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül is kérdés milyen messzire megyünk el rokonságba, mert hát így a fél föld apai a másik fele meg anyai ágon rokon:D
2011. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!