Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet az...

Szerintetek mit jelenthet az álmom? :D

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy aludtam és arra keltem fel hogy valaki lesmárolt,erre felnéztem és ott volt egy ilyen troll ember ... szóval úgy nézett ki hogy piros,felálló haja volt,és volt a feje tetején egy szarv,mint az unikornisoknál és karika volt az orrában,mint a bikáknak :))

és szóval elvileg jártam vele X'D

és elkellett menni iskolába mert az álmomban még nem kezdődött el a nyáriszünet :))

és vittem a trollembert magammal és mikor hazafele mentünk,mondtam neki hogy szakitani akarok mert nem érzem úgy hogy szerelmes lennék belé.

és ő meg nem akart velem szakitani és zaklatott.

ez mit jelenthet?

egyébként annak lehet hozzá valami köze hogy a volt pasimmal is azért szakitottam mert nem voltam belé szerelmes :S és arra emlékszem hogy mielőtt elaludtam,rá gondoltam ://

meg ez tudom hogy furán hangzik de mostanába,kb egy hete talán,egy csomószor volt már olyan hogy azt álmodtam hogy iskolába kellett menni és nem tudom,miért,de volt hogy SÍRVA ébredtem föl álmomból,mert nem akartam suliba menni xd

ezek mit jelentenek?

13L


2011. júl. 8. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
xD ez olyan south parkos álom. amúgy szerintem az utóbbiakkal meg is fejtetted, biztos, hogy a múltadhoz van köze:)
2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem semmi jelentősége nincs.

Talán csak néztél ilyen "troll"-os filmet?

amúgy az hülyeség,hogy azért szakítani valakivel mert nem vagy belé szerelmes,főleg ha most ismerted meg és jártatok 3 napot.

az mondjuk lehet hogy azért álmodtál a szakításról,mert arra gondoltál mieéőtt elaludtál.

és az hogy sírva ébredsz fel...

én is szoktam,bár nagyon ritkán,mert valami olyat álmodok,és nem emlékszem,hogy mit.

talán veled is így van. :)

2011. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :))

egyébként pont ez a furcsa,hogy én nem néztem vagy egy éve horrorfilmet mégis ilyen elmebetegeket álmodok xD

egyébként azért szakitottam vele mert én akkor járok valakivel ha MÁR szerelmes vagyok belé :))

én abban nem hiszek h járok valakivel és majd kialakul :))

de m1 :D

szóval az a lényeg hogy én csak úgy járok valakivel ha már érzek iránta valamit :P

2011. júl. 8. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért is kezdtél el vele járni, ha nem szeretted? O.o
2011. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom :(
2011. júl. 10. 10:34
 6/7 JohnCena válasza:
azt h homár vagy
2011. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom,de nem :(

de nyugi,én nem itéllek el,amiért b*zi vagy,kedves utolsó :P

2011. júl. 27. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!