Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a nővéremmel, a Barbival elsétáltunk a Sajó utcába, de nem a megszokott úton. Egy ember fért el a kitaposott úton. Az út mellett elszáradt, sárga színű fű volt. Nagyon messze mind két oldalon erdő volt. A fák törzse fehér, a lombkoronájuk zöld volt. Mikor megtettük az út háromnegyedét akkor elsötétült minden és úgy éreztem magam, mintha megvakultam volna az álmomban. Egy úthoz értünk. A Barbi előttem ment át, én csak a hallásomra hagyatkozhattam. 2-szer is majdnem elütöttek. Majd amikor átértem már láttam és nem a Sajó utcában voltunk, hanem Beniczki utcában, ami nincs a lakótelepünkön. Egy ház volt ott és előtte egy barlang, de a barlang sima felületű volt és fehér színű. A barbi befelé ment és megkérdezte, hogy nem-e tartok vele, én azt mondtam, hogy nem. (A nővérem nem ment volna be a barlangba, mert fél a pókoktól) Erre kijött egy nő, de a Barbi már a barlangban volt. Megkérdezte, hogy a nővérem nem-e a barlangba ment be én azt mondtam, hogy nem tudom. Nem akartam, hogy leordibálja a fejét ezért mondtam azt. Ezután azt mondta, hogy csak azért kérdezte, mert abba a barlangba már 3 is bementek, de nem tértek vissza. Én nagyon féltem, kétségbe voltam esve és aggódtam a Barbi miatt. Majd megjelent egy 3 éves kisfiú csontvázával a kezében én nagyon megijedtem. A csontvázon volt egy sapka. Ezután vissza ment és kérdezte, hogy nem-e tartok vele. Majd vissza jött. Bement egy konyhába és kérdezte, hogy biztos, hogy nem-e akarok vele tartani, én megint nemet mondtam. Megint vissza jött, majd elkezdtünk a Sajó utca fele menni. Oda is értünk, de nem egy utca volt, hanem egy kitaposott út volt, ahol ketten fértek el egymás mellett, az út mellett kiszáradt, sárga fű volt, nagyon sűrű volt, mint az elején csak itt nagyon ritkán voltak fák és a fák fakó barna színűek voltak és kicsi törzsük volt és onnan ágazott el. Az út mentén kerítés volt, de az elején hiányos. Bementem, s a fa két ágára két darab húst tettem. A Barbi ilyenkor már eltűnt. Elkezdtem menni és találkoztam anyukámmal, a Barbival és egy fiúval, akire már nem emlékszem, de a családunkból volt. Megpillantottam egy fát azon is két hús volt, de azt anyu tette oda és 2 keselyű ette külön-külön és mögöttük hótigrisek járkáltak fel és alá. Majd gyorsan a húshoz futottak, a két keselyű elszállt és a két hótigris evett külön-külön. Itt volt az álmomnak a vége.
2011. jún. 30. 11:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hosszú, de hát nem tehetek róla, ha ennyi fontos információ volt az álmomban és nagyon szeretném tudni, hogy mit jelent. Vagy, ha semmit vagy nem tudjátok azt is szeretném tudni.
2011. jún. 30. 13:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Túl sok az információ, nem tudom, mit jelenthet, nem hinném, hogy tragikus dolgokat, szóval majd rá fogsz jönni, mit jelent.

amúgy ezt egy éjszaka alatt álmodtad? Csak mert az álmok mindössze pár másodpercig tartanak, max 1 percig, hiába érezzük úgy, hogy tovább tartott. Amit írtál az viszont nem fér bele 1 percbe szerintem, szóval az is lehet, hogy van v.mi különleges képességed :)

2011. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt találtam neten... nem egy percig tart az álom... nekem van hogy egész éjszaka álmodok (ma mélyen alszom mert pl beteg vagyok) és folyamatosan pörögnek az események.

szóval: "Egy átlag ember átlagosan kb 4-szer max 7szer álmodik 1 éjszaka alatt. Van amire emlékszik van amire nem. Az első álom a leghosszabb általában 1 óra, a következő álom már csak 40 perc és így tovább csökken az álom időtartama.

Utolsó kérdésedre: mert akkor elveszted az időérzékedet.

Az álomban tűnhet vmi éveknek, vagy pár másodpercnek a valósághoz képest."

ezt az előttem lévőnek szántam.

de hogy mit jelent az álmod, nem tudom :D

2011. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok!!! :D
2011. júl. 1. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szerintem a különböző szempontokat nézd meg álom szótárban hogy mit jelentenek, akkor hátha összetudsz rakni valamit!

2011. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyit megtudtam, hogy a nyers hús: becsület, tisztesség

tigris: ellenség

keselyű: gyűlölet, esős idő

2011. júl. 2. 12:54
 7/8 anonim válasza:
azigen.;D
2011. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha sétálni megyek mindig a Sajó utcába megyek.
2011. júl. 5. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!