Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam mult este, hogy kiderült ,hogy a családom /akik tényleg a családom/ örökbefogadtak és a vérszerinti szüleim kinn élnek külföldön. Hazajöttek hogy visszaakartak szerezni engem. / A család ugy nézett ki hogy szülök kinn voltak külföldön + volt két nálam nagyobb már nagykoru bátyám mo.n akiket ismerek is+ 20kmre tőlem egy nagyapám/

Én semmiképp nem akartam kimenni hozzájuk velük élni. Erre azt lépték a hivatalba hogy elhelyeznek a "nagyapámnál" aki egyik nap részegen közeledett hozzám és leöntött benzinel majd meggyújtott. Ezután kómában voltam 3napig, kórházban feküdtem. Persze az égés nyomok megmaradtak. Mikor felébredtem a kómából a két srác akik az álmomba bátyként szerepeltek benn voltak a kórházba. Levegőt nagyon nehezen vettem de az volt az első mondatom hogy nem akarok ott maradni az öregnél. Mikor magamhoztértem akkor ugy tisztában voltam mi történt az utolso mire emlékeztem egy hatalmas barna szempár és egy női sikoltás. Később akkor az egyik sráchoz költöztem. És úgy ott nála minden rendben volt tényleg boldognak tüntem. De valahogy másabb voltam utána az emberekkel, így tesokkal és szük baráti körrel birtam beszélni ha más volt ott nem birtam beszélni mint egy néma.

17/L


2011. jún. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2011. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Terhes??
2011. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
terhes?? :O
2011. jún. 29. 15:54
 4/6 anonim válasza:

Szokjál le az alvás előtti zabálásról és akkor nem lesznek ilyen kelekótya álmaid!

Amúgy tuti terhes vagy...

2011. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amikor kómában voltál, azt hogyan láttad?


Fritz666

2011. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó homályosan
2011. júl. 6. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!