Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az egészb azaz érdekes, hogy "éreztem" is valamit.. vagyis nagyon erősen.. (alapból is ugye feltűnnek az érzlmek, de ez nagyon furcsa volt)

szóval egy ilyen üzletsoron sétáltam, és hirtelen megláttam egy dekatlon félét (persze sokkal kisebb, és más volt) és bementem, mert az volt bennem, hogy táskát kell vennem.. (és a valóságban is kell).. amikor beléptem, egy eladófiú megbámult, és követett, vagyis utánam jött... aztán megszólított a nevemen.. én nem ismertem.. visszakérdezek, hogy honnan ismer.. (egyébkén nagyon helyes fiú volt, de nem ismerem a valóságban) és ő mondta, hogy nem ismesz meg?? de már tökre szomorú volt, hogy nemtudom ki.. aztán elmondta, hogy ő volt az, aki mgbotlott az utcán, és én segítettem fel.. és ekkor tényleg beugrott ilyen.. (a valóságban nem volt hasonló) és mondtam neki, hogy nagon rossz az arcmemóriám (és tényleg az) és elment... és itt volt azaz érzés, amit még most sem felejtettem el.. nagyon erőteljes volt, egy álomhoz képest..

jelenthet ez az egész valamit??


2011. jún. 27. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
váltsd valóra.sétálj egy olyan üzlet soron ahol van dekatlon és lehet bent lesz a helyes srác.(pillanat képek lehettek a jövőből) nem hülyeségből mondom próbáld meg :D lehet nem ugyan ugy fog kinézni mint az álmodba kicsit máshogy.
2011. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen jelenthet!

De mindenkinek saját a szimbolikája az alomfejtéshez. Néha olyan részletek a fontosak amiket te nem feltétlenül tartasz annak. Lehet megfelejtkeztél valakiről mostanában? Lehet nem botlott az illető hanem valami másban segítettél neki, lehet körülötted lévő. Vagy szimplán valaki aki aki megismerkedne veled...

2011. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!