Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy nagy szerelmemmel táncolok. egy erdő szélén, zuhogó eső. (Tánctanfolyamon ismerkedtem meg vele, de nem voltam elég megfelelő neki, szerelem nézetéből.) Na szóval. Táncolunk és amikor vége a zenének egyszerűen eltűnik. Egy villanás. És már egy havas tájon vagyok puskával a kezembe. a Dón kanyarban. Majd kis lövöldözés után egy robbanás és egy városban ébredek fel. Este van, zöld színűen világít az égbolt. Majd üvöltő hangot hallok. És támadnak...zombik! És le lövöldözöm őket

De jön egy...aki az a szerelmem akivel az álom elején táncoltam. De nem vagyok képes lelőni. Így hát megöl. Majd egy havas erdőben ébredek. de itt már nem vagyok ember...hanem farkas. És vadászok, de itt is találkozok a szerelmemmel. Ő ember és kezébe egy puska. És most szintén nem tudom megölni. Megint meghalok. Majd egy mezőn ébredek, A szerelmemet körbe veszik sokan. Én le vagyok láncolva egy fához. És megölik őt. Én eltépem a láncokat és legyilkolom mindegyiket. Majd odamegyek hozzá. Átkarolom. kinyitja a szemét és azt mondja " Szóval mégis megtetted értem" és egy csattanás és felébredtem... és ennyi de ez mit jelent?


2011. jún. 26. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy ro.hatul szereted és nemtudnál neki ártani képes vagy érte mindenre annyi hogy a szíved küldött egy jelet az agyadnak és a tudatalattid az álmodba belerakta hogy ezzel jelezenneked.vagy csak az erérhetetlen szerelmet. pasz ennyit tudok..
2011. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi ebben igazad is van
2011. jún. 26. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
nm
2011. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!