Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent UFO-kkal álmodni?

Mit jelent UFO-kkal álmodni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

semmit

Biztos néztél egy olyan filmet vagy valamikor régen láttál egyet és most ilyet álmodtál. Előfordul

2011. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt, hogy melletted vannak az ágyban. nem inkább ufokRÓL??? am meg minden álmod a múltadból van. szal kb. semmit
2011. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az nem álom volt :(
2011. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A 3.-nak az @nyját!!, a másodiktól pedig elnézést, annak ellenére, hogy nem ufokRÓL, hanem UFO-król...
2011. jún. 21. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
állj le a fűvel
2011. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 klixa ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Szerintem örülj neki, hogy emlékszel! Írd fel, próbáld összeszedni az emlékeid, mi is történt! Biztosan nem véletlenül engedték, hogy emlékezz a velük történt találkozásra!

Lehet, neked most csak egy álomnak tűnik, de ki tudja igazán, hogy hol a határ álom és valóság között?

2011. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
81%

ufo:

- Rossz realitásérzék, gazdag fantázia, videózás. UFO-n érkező előlények: ha baráti indulatot ébreszt benned: keresed az alkalmat, hogy békét köss valakivel; ellenséges, idegen lények: nem tudod magadról, hogy mi bajod; hiszti, front-érzékenység.

2011. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
:) utolsó vagyok, remélem tudtam segíteni :)
2011. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Leírom akkor, hogy mire emlékszem. Este volt, kinéztem az ablakon, ekkor észre vettem, hogy egy repülő csészealj közelít egyenesen a házunk felé. Kb ilyen alakja volt: [link] csak az oldalán "lámpák" voltak körben. Leszálltak, bejöttek a házba, elbújtam a nappaliban a "dohányzóasztal" mögé, ahol egyébként fotel is van, tehát jól takar, de valahogy észrevehetett az egyik, mert valami sugárpisztollyal rám lőtt. Úgy tudnám jellemezni egyébként, mint egy zseblámpát. Ekkor viszont nem éreztem semmit. Közben amikor megérkeztek, földrengés is volt vele egyúttal. Ezek után arra emlékszem csak, hogy fekszek az ágyamban, majd felkelek, kinézek az ablakon, és az egész utca le van tarolva. Ja és még valami, a földönkívüliek kb 3/4-ed részben cyborg humanoidok voltak. Közben végig halálfélelmem volt, de valami miatt mégis nyugodtságot éreztem.

Még mielőtt valaki nekem rontana, úgy gondolom, hogy ez csak egy álom volt.

2011. jún. 21. 15:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó 2-3-nak kösz!
2011. jún. 21. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!