Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szoktatok zenét álmodni? Ez...

Szoktatok zenét álmodni? Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
néha tisztán hallom az összes hangot, néha tudom is hogy álmodom és mondom: ez nem igaz! honnan kreálok ilyen zenéket? volt, hogy egy lány gitározott, és énekelt valami egész jó dalt. és biztos hogy még soha életemben nem hallottam. vagy volt olyan is, de akkor csak félálomban voltam, hogy valami tök profi dobszóló ment le a fejemben :D mikor "rákoncentráltam" mert tudatosult bennem hogy ezt most valahogy álmodom, hirtelen elhalkult a zene és felébredtem. vagy zongoraszám teljesen élethűen szól álmomban. olyan szépek! :O :) ezekkel mit lehet kezdeni? nem lehet valahogy nappal előhívni őket? :D nem tudom.. nem vagyok egy elvont alkat, de ez érdekelne..
2011. jún. 18. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Most, ahogy olvasom, eszembe jutott, hogy pont ma délután álmodtam ilyet(kismamaként mindig alszok délután). Gyönyörű zene volt, nem bírtam vele betelni, és nem ébredtem fel. Most már azt sem tudom, mi volt az, de szinte szárnyaltam álmomban, olyan szép volt.
2011. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv

Velem is előfordul ilyesmi de miután felkelek betudom magamnak azzal h az emberi elme csodálatos dolgokra képes.

2011. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aham. csak annyira szeretném újra hallani :)
2011. jún. 18. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Az előző lennék:D

Elfelejtettem hozzá tenni hogy az agyunk ugye bár egyes agyasok szerint aktívabb mint ha ében lennénk.

Úgye vannak bizonyos fázisok és ha ezeket átlépkeded az alvás ciklusában akkor álmocc.Ez akkor szokott meg történni mielött fel nem kelsz több órásnak is érzékelheted de tulajdon képen csak percekig tart :).

Szóval érdekes dolgok ezek.

2011. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

,,álmocc"? :D bocsi nem akarok kötekedni, ez vicces volt.

igen ezt én is hallottam. de pl elalvás előtt-félálomban hallottam ,,a dobszólót". na jó ez nem jelent semmit, csak mondom, hogy nem az alvás végén :)

2011. jún. 18. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen. Volt amikor egész jó zenéket csináltam álmaimban hogy utána csak lestem mikor felébredtem, de aztán mindig elfelejtem a dallamokat. :/
2011. jún. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valaki nem felejti el a a dallamot a végén még jó zeneszerző lesz belőle. :D Egyébként egyszer én azt álmodtam hogy egy fejhallgatót rám tettek és egy valós (de szép) zeneszámot hallottam (Mike Oldfield)
2011. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Álomban megjelenhet kreativitást is, ami nálad zenében is megnyilvánul. Ha belegondolsz, egy szimpla álomhoz is kell azért kreativitás :)
2011. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!