Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentése?

Van valami jelentése?

Figyelt kérdés

Ha holddal álmodom, mindig 2db van belőle, az egyik kb. akkora, mint a normál holdunk, vagy 2*ese, a másik meg sokkal-sokkal nagyobb. És mindig van valami vörös szín körülötte, vagy a hold egy része vörös, vagy a felhő körülötte.

Lehet ennek valami jelentése?


2011. jún. 12. 12:47
 1/6 Cho-CoLatte ***** válasza:
70%

hold

-Általában: az elérhetetlenség jelképe. Ha a Holdat egészen az ablakod előtt, közel látod: kínzó vonzalom, kielégítetlen kíváncsiság, egy titokzatosnak hitt személy utáni epekedés. Hold, ami fut az égen: elárvultság, elhagyatottság. Felhők mögül elő-előbukkanó Hold: szorongás egy változás miatt; megmaradsz egy helyzetben, ami pedig a terhedre van. Fogyó hold: kedves hozzátartozó eltávolodása. Félhold: osztozni kényszerülsz egy érzelemben, nem érheted el, hogy valakinek a figyelmét teljesen magad felé fordítsd. Telihold: nászút; mézeshetek.


vörös

Az erotika, szenvedély, tűz, hév, férfiasság jelképe.

Vörös lángok: jószerencse, jó hírt kapsz.

Vörös szem: öröm ér.


kettő (szám)

- Hiányérzet.


A Hold a lélek, a titkok, a változás, emlékek, anya, anyaság. A Hold a Tudattalan, az Anyai minőség jelképe. De az is számit, hogy neked mit jelent a Hold. A Hold a te egyik részedet megjeleníti az álomban.

2011. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én nem találtam ilyen leírást róla. :)
2011. jún. 12. 20:05
 3/6 Cho-CoLatte ***** válasza:

most jutott eszembe hogy hónap közepén holdfogyatkozás lesz és a hold vörös lesz:) te jutottál eszembe:)

itt egy link:)

[link]

2011. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm szépen! :D Igazából imádom a Holdat, és a vörös színt is. :) Az álmomban is biztos ezért jelenik meg sokszor.

Nem is tudtam erről a holdfogyatkozásról. :D

2011. jún. 12. 21:52
 5/6 Cho-CoLatte ***** válasza:
Nekem is nagy szerelmem a Hold:) Rák vagyok:D tapadj az égre aznap:D lehetőleg ne egyedül:D
2011. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké! Rátapadok. :D
2011. jún. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!