Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet hogy mostanában...

Miért lehet hogy mostanában ilyen "betegeket" álmodok?

Figyelt kérdés
PL: Volt már hogy csövessel vizipipáztam és a vizipipa üvegjébe kígyók uszkáltak, akkor volt olyan h láttam egy gyilkosságot aztán a hullát beledobták egy rohadt mély lyukba amibe víz volt, érdekes h a kameraszemszög látta lemerülni..., ezután hiretelen képváltásokba már menekülök a városban és követnek, utánna meg már motoron ülök egy ismeretlen csávóval és vm tanyán lyukadok ki, itt találkozok haverommal és egy játékba illő valóságtól elégé eltérő helyzetek születnek, újabb képváltás és egy bálba vagyok full öltönybe, ahol az egyik irodalom tételem művét nézem meg vetítővásznon, az utolsó kép meg hogy a kórházba ébredek és vért kapok... nem értem h lehet ien baromságokat álmodani, vagy vm valami oka??
2011. jún. 10. 11:16
 1/5 Tahó Generális ***** válasza:

Gyakori eset, hogy azember beteg dolgokat álmodik. Pl. én azt álmodtam legutóbb, hogy két kedvenc sorozatom szereplőjének a bőrében voltam, hol az egyikben, hol a másikban. Mindkettő jelen volt egyszerre, de csak az egyiket irányítottam egy időben.

A legelső dolog, hogy szembekerültem egy késes fazonnal, aki mindenáron ki akart belezni. Hála istennek akkor az erősebb szereplőként voltam jelen a kettő közül, de az ellenfél rém szívós volt, alig tudtam elvenni tőle a kését.

Ezután jött egy csomó másik fickó, ők szerencsére megelégedtek azzal, hogy beledobtak minket egy börtönverembe. Itt elbeszélgettem a másik személyiségemmel, és valahogy Arisztotelész is szóba került, annak ellenére, hogy egyik szereplő sem egy olyan világból való, ahol egyáltalán létezett volna Arisztotelész.

Na jó, ugrás, látom, hogy a másik személyiségem meg akarja erőszakolni a börtönőrt, amit én furcsán néztem. Ezután jöttek a katonák, és mondták, áttesznek minket egy másik zárkába, de ez az utolsó esélyünk, úgyhogy viselkedjünk.

Kinyitották a cellaajtót, ami, mint kiderült, nem is igazi cella, hanem egy nagyobb terem, körbevéve kisebb cellákkal, amikben mániákus őrültek rázzák a rácsokat. Na most oké, hogy el vannak zárva, de mi meg oda leszünk bezárva közéjük a nagy részre. Nem túl szívderítő.

Na és itt jön a beteg humor rész. Megszólal az egyik katona. Tágasabb, de itt már patkányok is vannak. Erre elszalad elöttem egy patkány, majd még egy, a harmadik meg lángolva fut elém és megdöglik.

Innentől már nem igazán emlékszem a dolgokra, arra még emlékszem, hogy később csináltak egy ablakot az üres falrészre, mondván, hogy majd ott adogatják be a dolgokat. Okosabbik felem nem sokkal ezután feltörte a zárat, és kinyitotta az ablakot, erre egy őr mosolyogva integetett nekem a túloldalról. Na itt lett vége, legalábbis többre nem emlékszem. Arra viszont tisztán emlékszem, hogy milyen érzés volt mezitláb mászkálni a cella kőpadlóján, még mindig érzem a kés tapintását a kezemben. Jó fajta volt, szívesen elfogadnék egy olyat.


Ez is elég beteg volt, nem? Főleg a lángoló patkányos rész.

2011. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy életciklushoz kötődik a "rossz álom periódus".A visszatérő álmaim nem gyötörnek egy ideje.Egyszer volt egy olyan, amelyiknek egy álló napig a hatása alatt voltam nappal is, pedig mindent megtettem hogy elheseggessem.Nem tudom, hogy másnál hogy van, de nekem szimbolikusan a félelmeimet jelenítették meg.
2011. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát eléggé tisztelt tahó generális :) köszi a választ, most megnyugodtam, amugy élvezni szoktam öket, másnap meg jókat röhögök :D
2011. jún. 10. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi oka nincs.Nem kell mindenben okot találni.
2011. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes álom volt, ha úgy érzed nagy üzenete van, akkor fejtegetheted, de ha csak élvezni szoktad, akkor annyi a jelentése
2011. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!