Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele, és mit...

Miért álmodok vele, és mit tegyek, hogy többet ne forduljon elő?

Figyelt kérdés

Barátommal szakítottunk 2 hónapja,nem beszélünk már.

Elfogadtam a tényt,csupán a barátja lenni,mert nem tudok csak úgy 2évet egy sziára lecserélni,bár egy kis halvány remény még van,hogy hátha újrakezdhetjük,de nem zárkózom el,vannak fiúk,akiktől szintén akarnék kapcsolatot.

2 nappal ezelőtt gondoltam rá,h vajon mi lehet vele,mit csinálhat ..este pedig azt álmodtam,hogy lett barátnője,és sírva hívtam fel telefonon.

Tegnap pedig egy közösségi honlapon láttam,hogy alakul neki valaki,igazából nem érdekelt annyira,de rosszul esett,de nekem is van egy srác,aki tetszik (bár ő teljesen mást akar..)

Erre azt álmodtam,hogy ez a srác csak azt akarta tőlem (szexet),és az exemmel beszéltem,nagyon bunkó volt,és beszólam neki,hogy bocsi,de már összejöttem a másik sráccal,ha azért bunkózol,hogy ne akarjak tőled semmit,nyugi,nem akarok.Erre bevallotta,hogy ő még szeret,megcsókolt,mondtam,hogy én is szeretlek,és csókolóztunk,újra összejöttünk.Aztán felébredtem.

Elegem van ezekből az álmokból,mert meghatározzak az egész napomat,gyűlölök vele álmodni,mert el szeretném felejteni..Nagyon rossz érzés felébredni a valóságba,hogy nincs senkim és csak egy álom volt az egész..

21L


2011. jún. 8. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is leírtad a választ még nem felejtetted el teljesen és nem záros ki h esetleg újra együtt lesztek..ezért álmodsz vele.

Elkellene döntened h akkor most egy új kapcsolat vagy marad a tétlen álmodozás...

Egyébként sokszor akkor is álmodunk ilyeneket ha már tényleg rég elfelejtettünk vkit én is volt hogy álmodtam a régi pasimmal holott aligha jönnék össze vele nagyon megbántott...az álomban szép és jó volt de tudom h a valóságban olyan nem igen lesz.

2011. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nem nagyon tudsz vele mit csinálni:S

ha ennyire fáj még, próbálj vele beszélgetni, nekem segített! szép lassan így elmúlik, mert megnyugszol attól, hogy tudsz róla dolgokat, hogy egymáshoz szóltok. Közben meg alakulhat más, közben észre sem veszed de szép lassan elfelejted...

nekem legalábbis ez a bejövős taktika nekem mindig ez segít!

2011. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

beszélnék vele,de haragszik rám,ha hívom,nem veszi fel,írtam neki egy e-mailt,hogy szeretném letisztázni a dolgokat,de nem írt rá semmit 1 hete.. abban bízok,hogy magától rájön,hogy jobb lenne a dolgokat megbeszélni,sokmindenen mentünk keresztül..

De teljesen elfogadtam,épp ezért érdekelnek már mások is,csupán nem szeretnék vele álmodni.

2011. jún. 8. 15:25
 4/4 AndiBandi23 válasza:
Szia! Én is most vagyok túl egy szerelmi csalódáson, és bár igaz h akkor felejtesz el teljesen vkit, ha jön 1 új a képbe, én mindenképpen azt javasolnám, h várj, ne erőltess magadra új ismeretségeket!!! Előbb hagyd lenyugodni, letisztázódni a régi kapcsolatodat, levonni belőle a tanulságokat, aztán egyszer csak azt veszed észre h nyitott vagy vkire igazán:) Már csak azért se ismerkedj most sztem, mert a régi rossz rezgéseket, tapasztalatokat átvinnéd az új kapcsiba, tehát csödörből vödörbe...
2011. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!