Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (lent)

Mit jelent ez az álom? (lent)

Figyelt kérdés
Évekig havi szinten visszatérő álmom volt, hogy a húgommal szexuális kapcsolatot létesítek. Igazából erről szól az egész álom, hogy olyat csinálok a húgommal... :S Ezt amiatt sem értem, mert soha semmilyen formában nem éreztem iránta szexuális vonzalmat. Szeretem mint a húgom, mint embert és ennyi. Normális, átlagos életem van, van barátnőm is, boldog vagyok vele, mindenem megvan. Nem vagyok pszichopata, átlagos gyerek vagyok átlagos élettel, semmi említésreméltó. Néha még most is előjön ez az álom, pedig már elegem van ebből :S
2011. máj. 30. 17:35
 1/5 A kérdező kommentje:
20/F
2011. máj. 30. 17:38
 2/5 anonim válasza:

vértesód mert akk ciki.

Mostohatesómmal (mikor még nem

tudtuk h azok vagyunk) 15 évesen csináltuk (ő akkor 13 volt)kitudódott. Szüleink kiakadtak (később kiderült h engem örökbe fogadtak aztán lett egy lányuk)szal nem volt vérfertőzés.


Érdekes álom :s az 1x bizti,de ha az ételben boldog vagy akkor ez csak 1 állom és nincs sok jelentősége.


22/F

2011. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vérszerinti tesóm. Az a baj h visszatérő álom :S
2011. máj. 30. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
szilvás buktát, mert azt szeretem.
2011. máj. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közel áll hozzád, szereted, és nagy a fantáziád. 2*-3* normális ha ilyet álmodsz, de az, hogy ilyen gyakori... lehet hogy csak azért tér vissza mindig ez az álom, mert foglalkozol ezzel, és nem hagy nyugodni. Jobb ötletem nincs.
2011. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!